Тимошенко хоче більшість у ВР

Юлія Тимошенко сподівається на 226 місць в новій ВР та на обрання нового мера Києва. Крім того, представники БЮТ готові працювати без відпусток.


Лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко розраховує отримати 226 місць у Раді. Про це вона сказала на прес-конференції в суботу.

"Вірю, що наша політична сила візьме необхідну кількість голосів виборців для того, щоб мати 226 голосів у парламенті", - сказала Тимошенко. З її слів, 226 місць у Раді - мета БЮТ.

При цьому вона сказала, що БЮТ має намір створити парламентську коаліцію з блоком за участю партії "Народний Союз Наша Україна" навіть за такого результату виборів.

"Але навіть такий результат абсолютно не виключає створення коаліції демократичних сил", сказала Тимошенко.

На питання журналістів про те, чи розраховує Тимошенко отримати пост прем'єра у випадку формування БЮТ більшості вона сказала, що всі пости будуть обговорюватися після позачергових виборів. 

Крім того, за словами Тимошенко, БЮТ сподівається на проведення виборів мера Києва відразу після позачергових виборів Верховної ради.

"Ми розраховуємо на те, що відразу після виборів у Верховну раду відбудуться вибори мера Києва", - сказала Тимошенко.

На її думку, мер Києва Леонід Черновецький нелегітимний, тому що більшість киян висловилися за позачергові вибори голови Київради.

"Таких масштабних корупційних дій із землею, власністю й фінансами міста Києва, які є зараз, Київ ще ніколи не бачив", - сказала Тимошенко. 

Юлія Тимошенко
Тимошенко хоче, щоби БЮТ працював незважаючи на втому. (Фото: byut.com.ua)

Вона також прокоментувала рішення Шевченківського районного суду Києва про позбавлення права депутатів Київради від БЮТ, які були виключені зі складу блоку рішенням з'їзду, відвідувати засідання Київради.

"Якщо ці депутати, які вже судом визнані такими, які не мають права приймати участі в засіданнях Київради, все-таки будуть брати участь у них, то ці засідання Київради будуть судами визнаватися недійсними", - сказала вона. 

Раніше повідомлялося, що прихильником ідеї проведення дострокових виборів мера Києва є також лідер громадянського руху "Народна самооборона" Юрій Луценко.


Тимошенко, крім того, повідомила, що вона не має наміру відпочиваьти влітку.

"Ми будемо працювати без вихідних і відпусток, аж до того, поки не побачимо, що в Україні здоровий глузд на чергових виборах переміг", - сказала Тимошенко.

На її думку, зараз не час відпочивати, а час робити все для того, щоб реалізувати шанс отримати демократичну владу в Україні.

"Я дуже жорсткий керівник політичної сили. У нас ніхто не відпочиває, я теж не відпочиваю", - сказала вона, відповідаючи на запитання журналістів про намір відпочити до початку виборчої кампанії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: