Тимошенко хоче достукатися до Януковича білбордами "Фьодорич, це — кидок"

Тимошенко пропонує доступними для президента способами показати, що він особисто може втратити в разі вступу України до Митного союзу.

В разі вступу до Митного союзу України втратить значну частину свого суверенітету, а президент — своєї влади.

Таку думку висловила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко у виданні "Дзеркало тижня" у своїй статті "Back in the U.S.S.R? Вперед до Європи!".

"Наша влада, м'яко кажучи, не дуже добре розбирається в геополітиці ... Але я сподіваюся, що українському президентові таки хтось пояснить, що вступ України до Митного союзу - це фактично перший крок до втрати державності з усіма її атрибутами. З посадою президента включно. Як непотрібної", - пише Тимошенко.

Тимошенко нагадує, що члени Митного союзу нерівноправні, а голоси в ньому розприділяються в таких пропоціях: Росія — 57%, Казахстан - 21,5, Білорусь - 21,5.

"І навіть зважаючи на те, що рішення в МС ухвалюються двома третинами, не треба бути великим математиком, щоб побачити, що одній конкретній країні буде ухвалювати рішення значно легше, ніж іншим... У Договорі про створення МС зазначено, що будь-яка сторона, яка не погоджується з рішенням Комісії МС, може вимагати винести таке питання на розгляд "вищого органу", який складається з президентів відповідних країн. Отже, фактично пропонується передати наддержавні повноваження у руки президентів", - зазначила вона.

"Тут всім нам варто замислитися, чим вмотивована така глибока готовність понести багатомільярдні жертви заради нас. Рівно як і слід взяти до уваги чіткий меседж Євросоюзу: Митний союз несумісний із угодою про Зону вільної торгівлі з ЄС, а значить, і з угодою про політичну асоціацію. А від прогресу у цих двох питаннях напряму залежить вся наша європейська перспектива", - підкреслила Тимошенко.

Тимошенко пропонує доступними для президента способами показати, що він особисто може втратити в разі вступу України до Митного союзу.

"Втратити те, заради чого він і прийшов на посаду глави держави, втратити можливість втілення принципу "поділяй та владарюй. Як не дивно, але, може, не національні інтереси і державницька ідеологія, а елементарні фінансово-майнові апетити президента застережуть його від цього кроку", - додає екс-прем’єр.

"У самому крайньому випадку можна по всій дорозі - з вулиці Банкової аж до Межигір'я — наставити білбордів з повідомленнями доступною для Віктора Федоровича мовою: "Фьодорич, це - кидок", - резюмує Тимошенко.

Читайте також:

Ющенко: Митний союз загрожує Україні втратою незалежності

Яценюк вважає, що вступ до Митного союзу позбавить Україну незалежності

Росія пообіцяла Україні 100 млрд доларів за вступ до Митного союзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: