Тимошенко хоче нову коаліцію та уряд (відео)

Прем'єр Юлія Тимошенко пропонує на базі нової коаліції терміново переформатувати Кабмін. До роботи в уряді вона запрошує представників усіх фракцій.

Звернення Юлії Тимошенко до народу дивіться на відео.

Про це вона заявила у телезверненні до народу.

"На базі нової коаліції я пропоную терміново переформатувати Кабінет міністрів, створити уряд захисту України від світової фінансової кризи, надавши йому можливості негайно реагувати на світові та внутрішні виклики. Кожні фракція повинна надати своїх найкращих фахівців для роботи в уряді (…) Така коаліція та уряд повинні діяти аж до того часу, поки загроза фінансової кризи буде відведена від країни і від світу. А потім робіть які завгодно вибори", - сказала Тимошенко.

Тимошенко
УНІАН
Юлія Тимошенко хоче об'єднати усі політичні сили
Формувати нову коаліцію прем'єр хоче негайно. Тому вже завтра вона запрошує лідерів усіх фракцій зібратися у Верховній раді для обговорення формату нового об'єднання.

"Завтра о 12 годині я буду чекати усіх лідерів фракцій у парламенті для роботи. Я прошу скасувати свої відпустки (…) Якщо наші ініціативи будуть відкинуті, тоді наша команда буде самостійно протистояти", - сказала вона.

Також Тимошенко заявила, що 7 грудня виборів не буде.

"Уряд та парламент України повинні працювати разом (…) Ніяких дострокових виборів, бо вони відкриють всі шлюзи для світової фінансової кризи (…) тому 7 грудня виборів не буде", - сказала вона.

ВідеоТимошенко пропонує радикальні зміни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: