Тимошенко хоче співпрацювати з Ющенком і Януковичем

Юлія Тимошенко заявляє про готовність співпрацювати зі всіма гілками влади, щоб мінімізувати вплив кризи.

"Я, безумовно, готова до будь-якої конструктивної, гармонійної співпраці зі всіма гілками влади, опозицією і коаліцією, з президентом і главою Верховної ради, з кожною людиною, хто сьогодні може внести внесок не в руйнування країни під час кризи, а в її зміцнення і надання шансу упевненіше пройти цей важкий кризовий період", - заявила Тимошенко на брифінгу після закінчення позачергового засідання Кабінету міністрів у суботу.

Вона ще раз нагадала, що бюджет січня виконаний повністю, з бюджету забезпечені виплати зарплат, пенсій і стипендій в повному об'ємі, всі соціальні витрати, зокрема пільги, з держбюджету профінансовані повністю.

"Я хочу звернутися до країни і заявити, що так буде впродовж всього кризового 2009 року", - заявила прем'єр-міністра.

Вона знов заявила, що не хотіла б, щоб "вищі керівники країни замість упевненої, чіткої і скоординованої роботи, сіяли в суспільстві істеричні і панічні настрої".

Нагадаємо,30 січня у зверненні до українського народу президент звинуватив в економічній кризі особисто прем'єр-міністра Юлію Тимошенко та її "популістський бюджет". Він звернувся до уряду та парламенту із закликом "зупинити ті потоки брехні, фальші, наклепів і негайно діяти для порятунку національної економіки".

У свою чергу прем'єр-міністр відповіла, що "так зване звернення Ющенка до народу – це суміш неправди, паніки та істерії. Всі люди побачили, що Президент – це не той лідер, якого вони потребують в час, коли Україна проходить випробування на міцність під ударами потужної всесвітньої економічної кризи".

Читайте також:

Пинзеник "здав" бюджет Тимошенко
Ющенко прогнозує Україні мінусовий розвиток економіки
Силовики визнали достовірною "таємну" записку Пинзеника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: