Тимошенко хоче заборонити кроси на фізкультурі (відео)

Юлія Тимошенко вважає, що кроси на уроках фізичної культури необхідно терміново заборонити, замість них діти мають займатися ігровими видами спорту.

Таке обмеження повинно діяти до з’ясування ситуації з системою спеціального медичного обстеження дітей, їх здібностей і рівня фізичної підготовки.

Кабінет міністрів також рекомендує переглянути порядок фізичної підготовки школярів. Зокрема, рекомендується припинити проведення кросів для школярів на уроках фізичної культури без спеціального медичного обстеження.

Також прес-служба Кабміну повідомляє, що уряд скасував постанову Кабінету міністрів від 15 січня 1996 року №80 "Про державні тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості населення України".

31 жовтня Міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко повідомив, що очолюване ним відомство підготувало і надіслало до Кабінету міністрів нову програму з проведення уроків фізичної культури в школі "Крок до здоров’я", орієнтовану на отримання оздоровчого ефекту від занять.

"Такі нормативи для бігу чи підтягування, які є сьогодні, направлені не на підготовку здорової успішної людини – це підготовка солдата або спортсмена вищого рівня", - зазначив міністр. Саме це, на його переконання, і стало головною причиною, чому на уроках фізкультури траплялися трагічні випадки, і чому сьогодні діти не хочуть ходити на ці уроки.

За його словами, в основу розробленого в Мінсім’ї оцінювання запропоновано покласти відвідування уроків і фізичний стан дитини.

"Визначати оцінки треба не по кількості разів чи часу, за який дитина пробігла, а по тому, щоб вона обов’язково 12 годин на тиждень займалася руховою активністю. Це мінімально необхідна кількість годин на тиждень для дитини", - сказав міністр.

По-друге, зазначив він, це фізичні параметри учня: чи має дитина зайву вагу, чи є у неї будь-які інші відхилення у фізичному розвитку. Також потрібно буде враховувати стан її здоров’я і наявність захворювань, залежно від яких визначати програму уроків фізкультури.

Як повідомляв сьогодні ТСН.ua, на Львівщині на уроці фізкультури помер п’ятикласник.

ВідеоУ школах заборонили крос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: