Тимошенко: Хорошковський і Фірташ – одна команда

Юлія Тимошенко заявляє, що Державна митна служба повинна здійснити митне оформлення природного газу обсягом 11 млрд. кубометрів.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Державна митна служба повинна здійснити митне оформлення природного газу обсягом 11 млрд. кубометрів, який НАК "Нафтогаз України" придбав у ВАТ "Газпром" і який вже знаходиться в українських газових сховищах.

Про це Тимошенко заявила сьогодні журналістам у Києві, коментуючи учорашню заяву голови Держмитслужби Валерія Хорошковського про неможливість розмитнення газу з ПГС, оскільки його власником є компанія "РосУкрЕрего".

"Як виявилося, Хорошковський і Фірташ – одна команда, але в той же час все буде розмитнено, все буде зроблено як слід, і ніхто у народу України не забере газ, який йому належить. Ніхто!",- сказала Тимошенко.

Прем’єр-міністр підкреслила, що НАК "Нафтогаз України" вже розрахувався з "Газпромом" за цей обсяг газу.

"Я не знаю такого митника, навіть якщо це керівник, який би перешкодив це зробити для України і для народу України. Саме завдяки цим 11 млрд., які Україна, підкреслюю, купила у "Газпрома", оплатила "Газпрому" по ціні 153,9 доларів, буде здешевлений газ для промисловості, і саме за рахунок цього газу ми можемо тримати на тому рівні, на якому зараз є, ціну для населення", - пояснила вона.

"Я не знаю такого митника, який підніме руку на національні інтереси України і буде захищати корупційні схеми", - наголосила Тимошенко.

Згідно з підписаним 19 січня газовим контрактом із Росією, Україна за спеціальною ціною у 153,9 долара за тисячу кубометрів повинна була викупити 11 млрд. куб. м. газу, що зберігається в українських газових сховищах, але не належить державі. З цих 11 млрд. кубометрів газу 6 млрд. Україна збирається використати як технологічний, а 5 млрд. – реалізувати на внутрішньому ринку країни.

Читайте також:
Ющенко заборонив губернаторам бачитись з прем'єром
Тимошенко доручила простежити за Черновецьким
Тимошенко прибере з уряду "засланих козачків" Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: