Тимошенко: Хорошковський планував "радикальний провал"

Прем'єр розповіла, що екс-керівник Державної митної служби Валерій Хорошковський допустив "контрабанду по всіх кордонах і чорні потоки в певних напрямках".

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє про те, що лише завдяки новому керівництву Державної митної служби за останні 4 дні січня бюджет по митній службі було виконано на 47%.

"Коли прийшло нове керівництво Державної митної служби, за 4 дні до кінця місяця, до кінця звітного періоду, бюджет було виконано на 47% по митниці", - сказала вона під час звіту про роботу уряду у Верховній раді.

"Це просто радикальний провал планувався, планувався свідомо", - наголосила Тимошенко.

"І тільки прихід нового керівництва дав можливість за 4 дні, вдумайтеся, підняти всі ресурси і резерви, і виконати загальні і спеціальні доходи Державної митної служби разом на 106%. Це значить, що резерви і ресурси є", - додала прем'єр.

Водночас Тимошенко повідомила, що "останні півроку знову відкрилася контрабанда по всіх кордонах, знову пішли чорні потоки в певних напрямках".

"Я вірю в те, що нове керівництво митниці зможе навести в цьому порядок", - додала прем'єр.

Як повідомляв ТСН.ua, минулого тижня уряд звільнив Валерія Хорошковського з посади голови Державної митної служби. На його місце був призначений голова київської регіональної митниці Анатолій Макаренко.

Він пояснив таке рішення особистим конфліктом з Тимошенко, зокрема, через її намір впливати на політику телеканалу "Інтер", співвласником якого є Хорошковський.

Одразу після президент Віктор Ющенко призначив Хорошковського заступником глави СБУ.

Читайте також:

Депутати побилися через Тимошенко

Тимошенко: Хорошковський і Фірташ – одна команда

Тимошенко хоче, щоб "Інтер" перейшов до іноземного інвестора

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: