Тимошенко і Азаров посварились у Раді (відео)

У парламенті прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко і представник фракції Партії регіонів Микола Азаров обмінялися звинуваченнями.

Після виступу Азарова Тимошенко заявила, що антикризовий законопроект, запропонований фракцією Партії регіонів містить лише "півтори сторінки" і "три пункти", і у ньому немає тих пропозицій, про які говорив Азаров з парламентської трибуни.

Крім того, Тимошенко звинуватила попередній уряд Віктора Януковича, в якому Азаров був першим віце-прем’єром, у тому, що була розкручена інфляція, яку довелося долати її уряду.

Говорячи про антикризовий законопроект Партії регіонів, Азаров зазначив, що справа не у кількості сторінок, а у змісті, і в тому, хто буде виконувати положення документу. "Боюсь, що вам мало що зрозуміло з того, що я сьогодні сказав", - зазначив Азаров.

Одразу ж після цієї “розмови” голова ВР Арсеній Яценюк зазначив, що “не пройшло і півгодини” після закликів до об’єднання влади й опозиції, зроблених Тимошенко, як уже розпочалася взаємна критика. "Такий цікавий знак консолідації", - сказав голова ВР.

"Давайте припинимо будь-які підколки один одного, тому що закон не проголосуємо", – звернувся спікер до урядовців. "Потім вийдете на прес-поінт і будете розказувати, хто який", - додав Яценюк.

ВідеоЩо відбувалося на засіданні ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: