Тимошенко і Луценку підбирали сусідів за інтелектом

Тимошенко і Луценку сусідів по камері підбирали за психологічною сумісністю та без кримінального минулого.

Сусідів по камері для екс-прем'єра Юлії Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка підбирали за психологічною сумісністю.

Про це повідомив голова Державної пенітенціарної служби Олександр Лісіцков.

"Звичайно ж, ми підбирали, щоб їхніми сусідами не виявилися раніше судимі. Ну і, звісно, дивимося суто по-людськи, щоб у людей була психологічна сумісність", - сказав він.

"Виникнення конфліктної ситуації допустити не можна в жодному випадку. Та й нормативні документи нам це наказують. У нас у штаті є соцпрацівники, психологи, які розмовляють з людьми, вивчають справу, прагнуть знайти таких, у кого приблизно однакова освіта, інтелект, інтереси", - розповів Лісіцков.

За його словами, з Тимошенко в камері сидять люди "без кримінального минулого, достатньо освічені, вони живуть у згоді".

Умови, в яких сидять Луценко з Тимошенко

"Ніяких особливих умов для іменитих ув'язнених не створено, вони сидять у звичайних камерах. Юлію Володимирівну тримають у тримісній камері загальною площею 15,68 квадратних метри (5,2 квадратних метри на людину). Разом з нею там сидять ще 2 жінки", - зазначив Лісіцков.

"Луценко також перебуває в маломісній камері, раніше там тримали ще двох підсудних, тепер, здається, одного. Проте, якщо чесно, камера вузька, тісна, особливо "не розгуляєшся", - додав він.

За словами Лісіцкова, камери, в яких тримають Тимошенко та Луценка, типові. Кожна обладнана відгородженим санвузлом, умивальником, столами і лавками для сидіння. У них є вентиляція, чималі вікна, радіоточка. Встановлені маленький холодильник, телевізор і вентилятор.

НЕБО В КЛІТИНКУ: ЯК ЖИВЕТЬСЯ VIP-В'ЯЗНЯМ КРАЇНИ

Судове засідання у справі Юрія Луценка_15
УНІАН
Тимошенко і Луценку підбирали сусідів за інтелектом
"Зрозуміло, що це не санаторій. Але з огляду на те, що цей СІЗО переповнений, у нас є камери, в яких по 20—25 чоловік, Тимошенко та Луценка тримають у нормальних для СІЗО умовах", - зазначив він.

"Взагалі-то, згідно із законом надання будь-яких пільг або переваг незалежно від майнового стану і колишніх заслуг тим, хто перебуває в місцях попереднього ув'язнення, не допускається. Камер з підвищеним комфортом у наших СІЗО немає! Оплати за покращені умови тримання не передбачено", - стверджує Лісіцков.

Він також висловив думку, що в питаннях стану здоров'я "має місце певне маніпулювання громадською думкою опозиційними політиками".

"Можу запевнити: на всі питання, що стосуються здоров'я, ми реагуємо оперативно, кожне звернення згаданих осіб негайно розглядається. Начальник ізолятора відразу ж звертається до судді, після чого приїжджають фахівці", - запевнив він.

Лісіцков зазначає, що представники СІЗО не розголошують діагнозу підслідних.

"Дружина Луценка за власною ініціативою розповідає, що в нього цироз печінки. До Луценка приходили лікарі, оглянули, провели пальпацію та здивувались: як можна, не провівши повного обстеження, стверджувати, що в нього такий серйозний діагноз?", - сказав він.

Разом з тим, Лісіцков зазначив: "Зрозуміло, що в СІЗО психологічно дуже важко. Навіть через те, що людина просто там перебуває, її здоров'я може бути підірване".

Читайте також:

Німеччина заступилася за Луценка і погрожує погіршенням стосунків

Лікарі МОЗ не розгледіли страшних хвороб Луценка

Тимошенко замінили тюремну баланду на спеціальний режим харчування

Арешт Тимошенко: Герман вважає, що Януковича підставили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: