Тимошенко і Путін відмовилися від розмов про газ

На переконання прем'єра, між Росією та Україною не залишилося жодних проблем у газовій сфері, й говорити про газ вона на зустрічі з російським колегою не буде.

Прем'єр-міністри України та Росії Юлія Тимошенко і Володимир Путін на засіданні міжурядового комітету 19 листопада в Ялті не будуть обговорювати газових питань.

Про це повідомила сама глава українського уряду. "Між Україною та Росією не буде жодного питання, що стосується природного газу", - сказала вона.

За словами Тимошенко, всі питання, які стосуються поставок газу до України та його транзиту, вже врегульовані та не вимагають додаткового обговорення.

Прем'єр нагадала, що з 2010 року ставка транзиту російського газу збільшиться приблизно вдвічі (до 3,4 долара за тисячу кубометрів на 100 км відстані). Також вона зауважила, що Україна гарантує безперебійний транзит російського газу своєю територією.

"Україна за всі 18 років жодного разу не зірвала транзит російського газу в Європу і не зірве", - наголосила Тимошенко.

Відповідаючи на питання щодо нової газової угоди з РФ, Тимошенко заявила: "Її не існує, вона не потрібна".

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявляла, що в результаті домовленостей із Володимиром Путіним РФ точно не буде штрафувати Україну за недобір газу. разом із тим, російське керівництво наголошувало, що в України можуть виникнути проблеми зі вчасною оплатою блакитного палива.

Президент Віктор Ющенко, у свою чергу, постійно наполягає на необхідності перегляду газових угод із Росією та попереджає, що РФ висуне серйозні штрафи Україні.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяла: штрафів за газ не буде, Путін не підведе

Транспортування газу в обхід України обійдеться Росії втричі дорожче

Росія почне модернізувати українську газову трубу вже у грудні

ВідеоТимошенко і Путін відмовилися від розмов про газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: