Тимошенко і Єхануров публічно посварилися прямо на засіданні уряду

Міністр оборони назвав доповідь КРУ "комедією", а Тимошенко у відповідь пригрозила Єханурова Генпрокуратурою.

Під час доповіді голови Контрольно-ревізійного управління Миколи Сивульського, присвяченої корупції в Міністерстві оборони, виникла сварка між прем'єром і міністром оборони.

Тимошенко, почувши про протидію з боку Міністерства оборони в проведенні перевірки КРУ, попросила Сивульського написати службову записку, вказавши в ній прізвища чиновників міністерства для подальшого направлення матеріалів у Генеральну прокуратуру.

Єхануров перебив Тимошенко, коли вона давала відповідні доручення.

"Я розумію всі ваші емоції, вам потрібно все це подати, і засоби масової інформації тут, ну втримайтеся трішки. Хай він (Сивульський) усе доповість, розповість усе, я щось скажу у відповідь, а потім далі ламатимете ось цю комедію", - звернувся до прем'єра міністр.

Тимошенко у відповідь попросила Єханурова утриматися від таких різких зауважень.

"По-перше, я думаю, що ламати комедію будете ви, коли перед силовими структурами відповідатимете, тому я прошу на засіданні уряду слова підбирати", - відреагувала прем'єр.

Нагадаємо, на тому ж засіданні уряду Тимошенко пообіцяла звернутися до президента Віктора Ющенка з проханням відправити Юрія Єханурова у відставку через "безпрецедентне корупційне поводження з бюджетними коштами"

Прем'єр також звинуватила Міноборони у масштабних зловживаннях при закупівлі продуктів харчування і паливно-мастильних матеріалів для потреб військових.

Підставою для цього стала доповідь голови КРУ Сивульського.

Зазначимо, ще у квітні Тимошенко звинувачувала Міноборони у земельних махінаціях, зокрема, у незаконному виділенні більше 200 гектарів землі в різних областях України.

В той же час, Єхануров неодноразово заявляв, що сформований урядом Тимошенко держбюджет на 2009 рік, недостатній для армії та не дозволяє їй навіть мінімально розвиватися.

Читайте також:

Єханурова відправляють у відставку за корупцію

Тимошенко знайшла в своєму уряді страшні корупцію та зловживання

Міноборони годувало українську армію за завищеними цінами

Військовий бюджет-2009: назустріч деградації

ВідеоСварка Тимошенко з Єхануровим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: