Тимошенко і Ющенко не прийдуть на всеукраїнські збори опозиції

У Києві пройдуть збори представників 17 опозиційних партій - "Батьківщини", "Нашої України", "Свободи", УНП, КУН, "Фронту змін".

На координаційній зустрічі представників опозиційних сил 12 липня з об'єднання зусиль для захисту чесних виборів не буде Юлії Тимошенко й Віктора Ющенка. Про це сказав голова політради "Нашої України" Валентин Наливайченко в інтерв'ю газеті "Коммерсант-Украина".

"Юлії Володимирівни не буде - ми запрошували її, але не отримали підтвердження. Буде хтось із депутатів "БЮТ-Батьківщини". Що стосується "Нашої України", її буду представляти я, оскільки Віктор Андрійович у відрядженні", - сказав він.

"Усього будуть 17 політичних сил, серед них ВО "Свобода", УНП, КУН, "Фронт змін" - з Арсенієм Петровичем я особисто про це говорив. Я налаштований дуже оптимістично з приводу нашої спільної діяльності", - сказав Наливайченко.

"До речі, сьогодні (у понеділок) ми вже почали роботу. Представники всіх політсил прийшли на зустріч і узгодили порядок денний. Юлія Тимошенко зі зрозумілих причин не змогла взяти участь у сьогоднішній координаційній зустрічі, але її представники були", - повідомив він.

Наливайченко також зазначив, що Європейська партія Миколи Катеринчука й "За Україну" В'ячеслава Кириленко заявили, що не прийдуть на зустріч 12 липня.

"Але ми не живемо вчорашнім днем, не тримаємо образи. Ми ще сподіваємося, що вони прийдуть. Можливо, не на цю зустріч, а на наступну, 12 серпня", - додав він.

На запитання, хто з учасників візьме на себе координаційну роботу в групі, глава "Нашої України" відповів: "Буде почерговість. Ротація буде проводитися за алфавітом".

За словами Наливайченка, головне завдання групи - "почати координувати зусилля опозиції для захисту чесних виборів і спільно виступити проти підготовленого владою проекту закону про вибори народних депутатів, який здатен завадити чесному розподілу голосів".

"Меморандуми, обіцянки й декларації набридли і нам, і людям. Наша мета - перевернути сторінку й забути весь нафталін, образи, сварки, нарешті перестати говорити тільки про це й перейти до спільних дій у конкретній справі - справі захисту чесних виборів", - сказав він

"Крім відстоювання демократичного законопроекту про вибори, нам потрібна координація зусиль у виборчих округах всіх партій, представлених і не представлених у парламенті", - додав Наливайченко.

Читайте також:

Ющенка не буде в списках "Нашої України" на виборах

Ющенко знов назвав Тимошенко своєю найбільшою помилкою

Литвин заявив, що Тимошенко має великі шанси на парламентських виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: