Тимошенко і Ющенко розповіли, як щоранку думають про Україну

Прем’єр-міністр і кандидат у президенти Юлія Тимошенко розповіла про пораду, яку дає сама собі кожного ранку.

Відповідаючи на запитання про своє життєве кредо або пораду, яка їй допомагає найбільше, прем’єр відповіла, що не любить слова кредо, ніколи до кінця не розуміла, що воно означає.

"Дуже багато в ньому літературного пафосу і двозначності. Моє кредо достатньо просте: Україна - перш за все", - підкреслила Тимошенко.

"Звідси й порада, яку я даю сама собі кожного ранку, - продовжила прем’єр. - Саме в той час, коли обридливо, настирливо і вередливо дзвонить будильник і хочеться кинути ним об стіну з усією силою. Але я кажу собі: "Вставай і працюй!" От і все кредо і всі поради".

Про своє кредо розповів і Віктор Ющенко. Ющенко зазначив, що його життєве кредо сформувалося задовго до того, як Україна здобула свою незалежність, і витримало випробування часом.

"Коротко його можна сформулювати так: Роби максимум добрих справ на тому місці, якого ти досяг завдяки долі", - зізнався він.

Ющенко у зв'язку з цим процитував велику українську поетесу Ліна Костенко: "Демократія тим і хороша, що при демократії не держава руйнує людину, а людина будує державу. І саму себе, і своє гідне життя, і гуманітарну ауру своєї нації".

Політики також розповіли про своє найбільше досягнення і провал, про улюблене блюдо, музичного кумира юності, а також про свій улюблений анекдот.

Читайте також:

Ющенко "політав" на тренажері та "знищив" кількох ворогів

Ющенко: ВОНА - це криза

Ющенко: при мені українці прожили найкращі роки свого життя

Ющенко обізвав Тимошенко бомжем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: