Тимошенко категорично не піде в мери Києва

Юлія Тимошенко вважає, що балотуватися в мери Києва мають ті, хто готовий віддавати всі сили, можливості і досвід. А вона очолює опозицію і не зможе ефективно розділити свої можливості.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко категорично відкинула можливість своєї участі у виборах мера Києва.

"Балотуватися мають ті, хто готовий віддавати киянам безроздільно всі сили, можливості, знання і досвід. Ті, для кого управління таким важливим містом, таким складним господарством буде справою життя. Я керую всеукраїнською партією, очолюю значну частину опозиції і не зможу ефективно свої можливості розділити між двома доволі складними завданнями", - пояснила вона в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Тимошенко зауважила, що її політична сила підтримала би того кандидата в мери, який зміг би чесно служити Києву.

Утім поки що, за її словами, вона не готова назвати конкретне прізвище.

"Ілюзія, що у країни є дуже багато гідних інтелектуальних управлінців високого рівня, готових за неї покласти життя або принаймні сумлінно і професійно трудитися на її благо. Заробити на країні - тут масовий кастинг, а чесно і професійно служити готові одиниці", - додала Тимошенко.

Коментуючи минулі вибори, на яких БЮТ підтримував Олександра Турчинова, вона зауважила:

"Тоді ні БЮТ, ні я особисто не могли підтримати нікого, крім Турчинова. Тоді балотувалося чимало людей, але я добре знала тіньовий бік життя кожного з них, знала, які "симпатичні хлопці" вишикувалися в чергу в очікуванні здобичі. Я підтримала людину, за яку могла поручитися, за яку готова була відповідати перед киянами".

"Він мав шанс перемогти, я в цьому переконана. Якби половина киян у ту неділю не знайшла цікавішого заняття, ніж вибори. Переміг Черновецький, гречка і бабусі", - констатувала вона.

Як відомо, місцеві вибори в Україні призначені на 31 жовтня, але Київ (як і Тернопіль) у них участі не братиме . В цих містах місцева влада обиралася на позачергових виборах.

Читайте також:

Тимошенко натякнула, що Янукович помре як миша - від оргазму

Янукович звільнить Черновецького найближчими днями

Кличко вирішив стати секретарем Київради

Томенко: Черновецький "шантажує" Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: