Ющенко заборонив губернаторам бачитись з прем'єром

Прем’єр-міністр України заявила, що президент України Віктор Ющенко знову заборонив губернаторам брати участь у заходах уряду.

Юлія Тимошенко заявила, що президент України Віктор Ющенко знову заборонив губернаторам брати участь у заходах уряду.

Про це Тимошенко повідомила сьогодні після завершення селекторної наради з головами обласних держадміністрацій з питань виплати зарплат та пенсій.

"Мені дуже шкода, що президент заборонив головам обласних державних адміністрацій бути присутніми на найважливішій нараді, яка присвячена виплаті заробітних плат і пенсій. Я знаю, що голови обласних держадміністрацій не винні в тому, що вони отримують такі вказівки, але в той же час навіть якщо так сталося за дорученням президента, я можу констатувати, що команди на місцях працюють успішно, і ми будемо це контролювати", - сказала Тимошенко.

Прем’єр-міністр вважає, що ситуація із виплатою заробітних плат та соціальних виплат є нелегкою, але контрольованою та прогнозованою. За її словами, всі працівники бюджетної сфери отримуватимуть виплати в повному обсязі.

Водночас Тимошенко повідомила, що для забезпечення виплат на господарюючих суб’єктах приватної власності необхідно об’єднати зусилля уряду та силових структур.

"Ситуація в господарюючих суб’єктах приватної власності набагато складніша. Тут потрібно буде об’єднувати сили уряду, прокуратури, всіх силових структур, податкової і добиватися, щоб все ж таки по кожному суб’єкту заробітна плата людям виплачувалася", - повідомила вона.

Президент своїм указом від 11 лютого 2008 року заборонив головам ОДА без його дозволу перебувати в службових відрядженнях.


Читайте також:
На корупції у 2008-у впіймали півтисячі правоохоронців
Тимошенко: ГПУ розбереться із затримками виплат зарплат
ГПУ не знайшла крадіїв російського газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: