Тимошенко "класно" приснилася Черновецькому, і він ввів податок на розкіш

Черновецький заявив, що бачив увісні Юлію Тимошенко. Але сон був не еротичний, тому що Тимошенко "жінка дуже серйозна, і не допускає".

Мер Києва Леонід Черновецький заявив про намір ввести податок на предмети розкоші, включаючи шнурки відомої італійської марки "Бріоні", і зізнався, що бачить уві сні прем'єра Юлію Тимошенко.

"Ми із завтрашнього дня можемо оподаткувати все: машини, літаки... Перелік невичерпний... Дійдемо до шнурків від "Бріоні", - заявив Черновецький, виступаючи на сесії Київради.

Мер запропонував провести в Києві міський референдум з питання введення обов'язкового цільового соціального внеску власників предметів розкоші. При цьому він вважає, що ті забезпечені люди, яким доведеться платити такий податок, навіть зрадіють цьому нововведенню.

На думку Черновецького, його ініціатива повністю відповідає філософії нинішнього прем'єр-міністра. У цьому мер, за його словами, зміг переконатися особисто, побачивши Тимошенко уві сні.

"Вона мені снилася вчора класно", - розповів мер. У відповідь на жарти депутатів Черновецький уточнив: "Не у еротичному сні. Нічого не вийшло, тому що я люблю свою дружину, а вона (хто саме - не ясно – ТСН.ua) мене іноді не любить, але оскільки вона жінка дуже серйозна і не допускає..."

Не закінчивши фрази, Черновецький продовжив, що йому відомо про існування схожої норми податку на розкіш в урядовому проекті бюджету України, внесеному на розгляд до парламенту.

"Ми мислимо з нею (Тимошенко) однаково. Причому вночі, під час сну, я одержав повне підтвердження тому", - знову сміючись, сказав Черновецький.

"Вона (Тимошенко) тут незримо присутня і хоче, щоб ми за це проголосували", - завершив виступ мер Києва.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: