Тимошенко: коаліція була зруйнована незаконно

Прем'єр-міністр поклала відповідальність за руйнування коаліції на спікера Литвина та "Нашу Україну".

У Верховній раді України незаконно зруйнована коаліція, заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на прес-конференції.

"Сьогодні у ВР незаконно була зруйнована демократична коаліція. Я думаю, що всі ви знаєте, що ця демократична коаліція була зруйнована саме незаконно. Я хочу сказати, що після президентських виборів і після чіткої сконцентрованої антидемократичної , антиукраїнської політики Януковича, в України залишалася демократична коаліція і залишався демократичний уряд, які могли стати на перешкоді всім діям , які недопустимі для нормального розвитку держави. Це була по суті остання барикада, яку варто було захищати, якщо ми хотіли захищати незалежність, суверенітет, європейський розвиток нашої держави", - сказала вона.

За її словами, відповідальність за руйнування коаліції несуть Блок Литвина та "Наша Україна", оскільки її лідер оголосив позицію фракції.

"Я думаю, що завтра буде ще один крок. На завтра, на середу, призначено питання по висловленню недовіри уряду і відставки уряду. Завтра ми будемо поіменно знати, хто з нардепів несе відповідальність за руйнацію демократичного уряду", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні, 2 березня, Литвин на пленарному засіданні оголосив про розпуск парламентської коаліції. Від сьогодні розпочинається відлік 30 днів - за цей час Рада має сформувати нову більшість, або піти на дострокові вибори.

Читайте також:

Литвин оголосив про розпуск парламентської коаліції

Регіонали вже назбирали 231 голос для відставки Тимошенко

Тимошенко не вдалося переконати коаліцію не розпадатися

ВідеоТимошенко: коаліція була зруйнована незаконно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: