Тимошенко: Конституційний суд благословив корупцію у Раді

Лідер БЮТ переконана, що нова влада відтепер отримала безмежне право скуповувати депутатів у потрібній кількості.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що Конституційний суд, дозволивши вступати в парламентську коаліцію окремим опозиційним депутатам, легітимізував корупцію у Верховній раді. Вона переконана, що нова влада відтепер отримала безмежне право скуповувати депутатів у потрібній кількості.

"Своєю власною корупцією Конституційний суд освятив і благословив корупцію у Верховній раді, створивши магістральні перспективи для корумпованих дій депутатів українського парламенту", - цитує Тимошенко її прес-служба.

"Після сьогоднішнього рішення Конституційного суду вибір людей, як і вибори взагалі більше не мають значення. Депутати, не пов’язані партійною та фракційною дисципліною, можуть емігрувати з фракції до фракції, з коаліції до коаліції відповідно до власних меркантильних інтересів, не зважаючи на інтереси людей, які їх обирають. По суті, сьогодні в країні знищено систему політичної відповідальності", - переконана лідер опозиції.

За словами лідера БЮТ, з цього дня можна стверджувати, що в Україні немає ані гаранта Конституції, ані Конституційного суду, як органу що стоїть на сторожі Основного Закону. "Диктатори самі по собі не з’являються і не народжуються. Їх вирощують і творять подібні суди, слабкі безвольні еліти, продажні політики, апатичне громадянське суспільство, байдужі засоби масової інформації. Відсутність в країні належного правосуддя та повноцінного громадянського суспільства разом з обмеженою свободою слова призводять до того, що така резонансна подія не викликає громадянського протесту, як це б мало бути", - наголошує вона.

Тимошенко переконана, що нова влада разом з рішенням Конституційного суду отримала безмежне право скуповувати народних депутатів у потрібній кількості. "Внаслідок цього рішення окремі фракції Верховної ради (як, наприклад, фракції Блоку Литвина та комуністів) перетворилися на міноритарних акціонерів фракції Партії регіонів. Нова влада більше не потребує їх послуг як цілісних політичних структур", - вважає вона.

"Сьогоднішнім рішенням Конституційний суд України не владнав ситуацію і не створив передумов для політичної стабільності, як це намагаються подати суспільству. Навпаки, проблема надзвичайно загострилася і рано чи пізно обов’язково вибухне. Адекватна реакція політикуму та суспільства лише справа часу", - переконана Тимошенко.

Як відомо Конституційний суд 8 квітня офіційно визнав, що окремі народні депутати, зокрема ті, які не перебувають у складі фракцій, що ініціювали створення парламентської коаліції, мають право входити до складу коаліції.

Раніше Юлія Тимошенко заявляла про тиск і залякування суддів Конституційного суду з метою визнання ними коаліції легітимною. "Суддям погрожують звільненням, Генпрокуратурою. Погрожують звільнити за порушення присяги, а тим, що погодяться бути з Януковичем пропонують 1 мільйон доларів", - заявила Тимошенко.

7 квітня лідер БЮТ Юлія Тимошенко півтори години давала свідчення у Генпрокуратурі щодо своїх заяв про тиск на суддів Конституційного суду. Проте в ГПУ заявили, що Тимошенко не змогла пояснити, звідки їй стало відомо про тиск на КС, і відмовилась назвати прізвища людей, нібито причетних до підкупу суддів.

Читайте також:

Тимошенко на допиті не назвала депутатів, які підкуповують суддів

Конституційний суд офіційно узаконив нову коаліцію

Янукович: я завжди говорив, що прийму будь-яке рішення КС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: