Тимошенко критикує Ющенка і хвалить Путіна

Прем'єр розповіла швейцарському журналу все, що вона думає про президента, вибори, кризу та стосунки з Росією.

В інтерв’ю швейцарській газеті "Трібюн де Женев" Юлія Тимошенко знову звинуватила президента Віктора Ющенка у базуванні на "особистих інтересах", коли він намагається все ж досягти своєї мети – проведення дострокових парламентських виборів в Україні.

Проти цього різко виступає сама Тимошенко, про що вона знову нагадала в інтерв’ю.

Керівник уряду заявила швейцарському виданню, що вона вважає зручним для себе залишатися на посаді прем’єра до наступних президентських виборів і вести переговори про створення в нинішньому парламенті нової коаліції.

Тимошенко також стверджує, що Ющенко вже не має ресурсу для проведення консолідованої зовнішньої політики України, саме коли Києву, на її думку, необхідно, на противагу вступові до НАТО, більше орієнтуватися на вступ до ЄС та інтеграцію "в європейську систему безпеки".

Вона визнала, що уряд змушений буде, щоб подолати економічну кризу, значно скоротити адміністративні витрати та серйозно обмежити соціальні програми.

У розлогому інтерв’ю газеті "Трібюн де Женев" Тимошенко не змогла приховати задоволення своїми чотиригодинними переговорами з російським прем’єр-міністром Володимиром Путіним.

"Ми зараз вибудовуємо наші стосунки на новій основі ..., з чистої сторінки... я налаштована тут оптимістично", - сказала прем'єр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: