Тимошенко лишилась задоволеною переговорами з Путіним і його колегами

Глави урядів країн СНД обговорили підсумки боротьби з наслідками світової фінансової кризи в кожній з країн.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що сьогоднішнє засідання глав урядів країн СНД відбулося достатньо ефективно. Про це вона заявила 20 листопада на брифінгу для журналістів після засідання.

"Я хотіла б відзначити на правах господині, що засідання відбувалося дуже ефективно, і що ми розглянули сьогодні більш як 20 питань, які життєво важливі для наших країн", - сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що під час засідання було підбито підсумки боротьби з наслідками світової фінансової кризи в кожній з країн.

"Було важливо, тому що ми змогли обмінятися досвідом, кращі досягнення в кожній країні в боротьбі з кризою обговорити і покласти в основу подальшої роботи країн з подолання світової фінансової кризи", - сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що більша частина питань, що розглядалися на засіданні, стосувалася економічного співробітництва і торгових відносин.

"Україна підтримує всі документи, які сьогодні були розроблені щодо оптимізації співпраці країн - членів СНД в енергетичній сфері. Документи, які сьогодні Україна, зокрема підписувала, - це рішення про спільні заходи з подолання наслідків світової фінансової кризи, план реалізації, яких має зіграти дуже важливу позитивну роль в оздоровленні наших економік", - сказала Тимошенко.

Прем’єр також наголосила на важливості підписання документів про узгоджений розвиток міжнародних транспортних коридорів, оскільки реалізація транзитного потенціалу для України є пріоритетним напрямом.

Крім того, Тимошенко відзначила важливість підписання рішення про основні напрями співпраці країн СНД в інноваційній сфері.

"Ми вважаємо, що це одне з головних рішень, яке дає можливість нашим країнам тримати руку на пульсі розвитку найголовніших наукових досягнень", - сказала Тимошенко.

Також глава уряду повідомила, що було підписано окремий документ, який стосується активізації та координації боротьби з ВІЛ/СНІДом.

"У нас дуже багато важливих документів, які ми підписали. Але що хотіла б окремо сказати, що всі документи, які підписано, мають важливе практичне значення для всіх країн - учасниць СНД. І сьогоднішні збори говорять про те, що з кожним роком СНД набирає сил, набирає обертів в організації своєї практичної діяльності", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Депутат-нунсівець обізвав Тимошенко вуличною дівкою з панелі

Путін і Тимошенко "пожартували" про Ющенка і Саакашвілі

Тимошенко пообіцяла Путіну платити за газ

Тимошенко та Путін усамітнилися в Лівадійському палаці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: