Тимошенко: Литвин не зможе розпустити коаліцію

Юлія Тимошенко заявила, що Литвин не має права вимагати юридичного підтвердження наявності демократичної коаліції у парламенті і самотужки її не розпустить.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що голова Верховної ради Володимир Литвин не має права вимагати юридичного підтвердження наявності демократичної коаліції у парламенті.

Про це Тимошенко заявила у понеділок, 1 березня, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

"Політична сила, яку я представляю, залишається у демократичній коаліції. І ніхто, ніякий чиновник не може розпустити демократичну коаліцію самотужки, посилаючись на новоприйнятий регламент. Виключно вихід будь-якої політичної фракції з демократичної коаліції буде свідчити про її по суті розпуск", - сказала Тимошенко.

Вона вважає, що у парламенті де-юре діє демократична коаліція, і жодного підтвердження її існування не потрібно.

"До сьогодення у Верховній раді є демократична коаліція і де-юре вона зафіксована. Я переконана, що іншого шляху, як вихід будь-якої фракції з демократичної коаліції, іншого шляху руйнації коаліції не існує", - підкреслила Тимошенко.

Раніше спікер Верховної ради Володимир Литвин заявляв, що нова коаліція може бути створена між Партією регіонів і Блоком Юлії Тимошенко, "як не парадоксально це звучить".

Нагадаємо, 26 лютого, президент Віктор Янукович провів зустріч з головою Верховної Ради Володимиром Литвином. Він закликав голову парламенту виступити організатором переговорів про формування нової коаліції.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що 2 березня звернеться до ради коаліції з вимогою надати документи, які підтверджують її існування.

Читайте також:

Литвин: ПР і БЮТ можуть створити коаліцію

Литвин готовий розпустити коаліцію 2 березня

Янукович пообіцяв нову коаліцію до початку березня

Янукович вимагає негайно створити нові коаліцію й уряд

ВідеоТимошенко про існування демократичної коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: