Тимошенко: Межигір’я залишиться заповідником абсолютного хамства

Екс-прем'єр звинуватила Азарова і Януковича в "патологічній жадібності" і зневазі до країни та людей.

Лідер об’єднаної демократичної опозиції Юлія Тимошенко вважає, що рішення уряду Миколи Азарова про позбавлення державної резиденції "Межигір’я" статуса заповідника є ознакою безпрецедентної зневаги до власної країни.

"Що тут можна ще сказати? Здається і так всім все ясно. Але, найголовніше: незважаючи на вчорашню постанову уряду Азарова, "Межигір’я" все ж залишиться в історії України заповідником... Заповідником абсолютного хамства, паталогічної жадібності і безпрецедентної зневаги до власної країни, до людей... А справедливість... Справедливість зачекає. Сподіваюся, недовго", - сказала Тимошенко.

На її думку, рішення уряду Азарова також свідчить про те, яку програму новообраний президент країни почав реалізовувати.

"Нарешті Віктор Янукович розпочав виконувати свою програму "Україна для людей". І вся країна побачила, для яких саме людей. Почати, він, як водиться, вирішив з себе. Уряд Азарова скасував попередню постанову нашого уряду про надання "Межигір’ю" статусу державного історико-культурного заповідника. Інакше кажучи, державну резиденцію "Межигір`я", що за площею майже дорівнює Монако, вчора було повернуто Януковичу", - додала лідер опозиції.

"Свого часу, під час проведення президентської виборчої кампанії, деякі люди радили мені: навіщо ти тиснеш на Януковича у питанні "Межигір’я"? – Ти уявляєш, що буде, коли він вийде на прес-конференцію і публічно відмовиться від резиденції? – Це ж відразу дасть йому додатково 10% голосів... Але я досить добре вивчила психологію таких людей і знала, що з цього боку жодної загрози не існує. Янукович скоріше відмовиться балотуватися на посаду президента, аніж від ласого шматка землі", - переконана Тимошенко.

Як повідомлялося, вчора, 7 квітня, віце-прем'єр Андрій Клюєв заявив, що Кабінет міністрів зняв статус заповідника з "Межигір'я", де знаходиться резиденція Віктора Януковича.

Читайте також:

Уряд зняв статус заповідника з дачі Януковича

Рада створила слідчу комісію по дачі Януковича

Янукович: я спокійно житиму в "Межигір'ї" скільки захочу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: