Тимошенко: ми зробимо все, щоб запобігти поширенню епідемії грипу

Уряд вжив заходів щодо забезпечення населення України медичними препаратами і марлевими пов'язками.

Кабінет міністрів зробив усе від нього залежне для запобігання розповсюдженню в Україні епідемії грипу A/N1H1, більш відомого як свинячий грип. Про це на брифінгу 30 жовтня заявила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

За словами глави Кабміну, уряд вжив заходів щодо забезпечення населення України медичними препаратами і марлевими пов'язками для профілактики захворювання.

"Все, що було закуплено за рахунок резервного фонду Кабміну, вже постачається по регіонах, розвозиться в кожну область, і, безумовно, там, де найбільше сьогодні випадків, розвозяться у більшому обсязі", - зазначила вона.

Тимошенко повідомила, що у Міністерстві охорони здоров’я наразі йдуть консультації щодо обрання найбільш ефективної вакцини для запобігання розповсюдженню епідемії. При цьому глава уряду зауважила, що вакцинація від грипу A/N1H1 буде суто добровільною процедурою.

Крім того, прем’єр-міністр повідомила, що Кабмін підписав усі необхідні контракти з виробниками медпрепаратів для поставки їх в Україну.

"Всі контракти підписуються сьогодні з ранку і всі необхідні додаткові лікарські засоби, все додаткове обладнання і все, що потрібно для профілактики, буде завозитися протягом тижня в Україну в значно більших обсягах, ніж це було зроблено в перші місяці, коли готувалися до випадків проявів каліфорнійського грипу" , - зазначила вона.

Прем’єр повідомила, що на сьогоднішній день лабораторно підтверджено 11 випадків захворювання на свинячий грип і охарактеризувала рівень епідеміологічної небезпеки в країні як 3-й - найвищий.

Читайте також:

На боротьбу з епідемією свинячого грипу в Україні виділено півмяльярда

Через епідемію грипу в Україні закрито всі навчальні заклади

В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

З підозрою на свинячий грип госпіталізовано майже тисячу людей

ВідеоТимошенко про поширення епідемії грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: