Тимошенко місяць збирала по гривні та накопичила 400 млн доларів

Глава уряду Юлія Тимошенко розповіла, якою ціною Україні вдалося розрахуватися з Росією за вересневий газ.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що "в умовах політичного саботажу" Україні було не легко своєчасно розрахуватися за російський газ, і доводилося "економити кожу копійку".

"Україна, попри політичну істерію, яка в Україні не припиняється... Всупереч всім прогнозам (опонентів) Україна вчора своєчасно, за день до терміну, який передбачений угодами, повністю розрахувалася за вересневі надходження природного газу", - сказала Тимошенко в середу на засіданні уряду.

"Це, безумовно, нелегко робити. Ми місяць працювали для того, щоб накопичити кожну копійку, кожну гривну, щоб активізувати всі системи збору платежів за газ, щоб переглянути всі моделі розрахунків з бюджетом", - підкреслила прем'єр.

Вона також заявила, що Національний банк фактично оголосив блокаду всієї діяльності уряду, а інші вищі керівники держави, зокрема президент, передрікали зрив платежів.

І незважаючи на все це, за її словами, уряду вдалося зберегти стабільність в цій важливій сфері.

"Я хочу вам сказати, що розрахунки проведені, проведені в повному обсязі, хоча нам вдалося це дуже і дуже важкою ціною. І ми далі продовжуємо незалежно від саботажу політичного, який сьогодні панує в країні, тримати всі фінансові баланси України", - сказала вона.

Як повідомлялося, "Нафтогаз" за спожиті у вересні близько 2 мільярдів кубометрів газу перерахував "Газпрому" майже 400 мільйонів доларів. У Москві повідомили, що Київ розрахувався власними силами – без залучення російських кредитів.

Читайте також:

"Газпром" отримав від "Нафтогазу" неросійські гроші

"Нафтогаз" встиг розрахуватися за вересневий газ

Тимошенко: Янукович підклав Україні атомну бомбу

Вселенський патріархат благословив Тимошенко на служіння Україні

Відео"Нафтогаз" розрахувався за вересневий газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: