Тимошенко: на Майдані я боролася проти олігархів

Юлія Тимошенко фактично зняла з себе відповідальність за "помаранчеві роки", звинувативши в невдачах людей, які "або хочуть залишитися при владі, або прийти до неї за будь-яку ціну"

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що під час помаранчевої революції боролася проти олігархів за демократію.

Виступаючи в ефірі програми "Велика політика" з Євгеном Кисельовим, Тимошенко підкреслила, що цілі помаранчевої революції за п'ять років не були досягнуті. За її словами, відоме гасло "Бандитам тюрми", так і залишилося гаслом завдяки конкретним людям.

"Які-то там ... бандити не сіли в тюрми, а отримали ордени і посади", заявила Тимошенко.

Продовжуючи свою вступну промову Тимошенко зазначила, що сьогодні вона фактично знаходиться в опозиції. Не дивлячись на всі зусилля, підкреслила Тимошенко, їй не вдалося чесно приватизувати жоден завод, тому що, всі тендери виявлялися корупційними. У цьому контексті, Тимошенко натякнула, що винні в цьому "Регіонали".

"Прокуратура - це Партія Регіонів, суди - це Партія Регіонів", - заявила прем'єр.

Крім того, Тимошенко звинуватила корупційній змові "продажний парламент", в якому "корупційні лобі" не дають чесно працювати і фактично працюють на себе і на "тих олігархів"

Нагадаємо, кількома годинами раніше Тимошенко зявила, що має список корупціонерів, яких треба "кінчити за те, що вони зробили з країною за ці 18 років".

Читайте також:

Тимошенко запевняє, що боротьбу з корупцією не варто починати з неї

Тимошенко і Ющенко розповіли, як щоранку думають про Україну

Путін відмовив Тимошенко у підтримці на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: