Тимошенко на вихідні залишили без адвоката

У суботу адвокат Тимошенко Юрій Сухов не потрапив до підзахисної в СІЗО, оскільки суд дав йому дозвіл тільки на одне побачення.

У суботу, 6 серпня, адвокат екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Юрій Сухов не потрапив до своєї підзахисної в Лук'янівський СІЗО, оскільки у п’ятницю суд надав йому дозвіл тільки на одне побачення.

Про це заявив Юрій Сухов.

 ПОДРОБИЦІ АРЕШТУ ТИМОШЕНКО

"Я сьогодні до неї не потрапив. Сьогодні вихідний день. Мені суд дав тільки дозвіл на одне побачення, і я його вчора використав", - сказав Сухов.

За словами адвоката, оскільки Печерський районний суд Києва сьогодні не працює, то, відповідно, немає і дозволу на побачення.

При цьому він додав, що надання дозволу судом на кожне окреме побачення є не зовсім законним.

ВІДЕО: ТИМОШЕНКО ДОСТАВИЛИ В ЛУК'ЯНІВСЬКЕ СІЗО

"Кримінально-процесуальний кодекс, на який постійно посилається суд, дає право адвокату бачитися з підзахисною без обмеження часу, і тому в принципі є практика, що і судді, і слідчі дають один дозвіл на побачення без обмежень", - сказав Сухов.

Нагадаємо, 5 серпня Печерський районний суд Києва заарештував Тимошенко, після чого міліція доставила її в СІЗО. У СІЗО екс-прем’єра обшукали, а також забрали у неї всі прикраси, гроші і мобільний телефон.

Читайте також:

Адвокат: процес над Тимошенко можуть зробити закритим

Опозиція ініціює проведення позачергової сесії Верховної ради

Азаров: арешт Тимошенко не завадить зближенню Києва з ЄС

Тимошенко помістили в ту ж камеру, що і 10 років тому, але з євроремонтом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: