Тимошенко набридло "няньчити" міністрів: краще відібрати у них зарплату

"Я що, 24 години на добу повинна няньчити міністрів?" - обурювалася Юлія Тимошенко на засіданні уряду.

Міністри залишаться без зарплати, якщо співробітники підвідомчих ним підприємств вчасно не отримуватимуть гроші. Таку погрозу озвучила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в ході засідання уряду у середу, 25 лютого.

Вона поцікавилася у міністра промполітики Володимира Новицького, чи перераховані Харківському авіазаводу 40 мільйонів гривень на погашення заборгованості по зарплаті.

"Ні, постанова тільки оформлена", - відповів Новицький.

"Враховуючи, що тут камери, я не хочу використовувати жодного слова, гідного того, що у вас відбувається в Міністерстві фінансів, в Секретаріаті і у вас як в Міністерстві промполітики. Ми два місяці тому вирішили... Я хочу запитати: які кандали у вас на ногах, що ви 40 млн. грн. наступного дня після ухвалення рішення не можете перерахувати Харківському авіаційному заводу? Я що, 24 години на добу повинна няньчити міністрів?" - обурилася Тимошенко.

Новицький спробував заперечити, що остаточне рішення було ухвалене тільки три тижні тому, на що глава уряду зазначила: ще три тижні тримати людей без зарплати - це посадовий злочин.

"Ви свою заробітну плату отримуєте день у день? Вона у вас хоч раз прострочена?.. Я просто, можливо, наказом спеціальним винесу постанову, щоб міністрів, які так ставляться до своїх повноважень, просто позбавляли зарплати, і вашу заробітну плату направили на Харківський авіаційний завод", - сказала Тимошенко.

Заборгованість по заробітній платі на державних підприємствах, підпорядкованих Мінпромполітики, складає 104 млн грн. За словами Новицького, з них 99% - це заборгованість підприємствам обороно-промислового комплексу, авіабудування, а також суднобудування.

Нагадаємо, нещодавно Тимошенко також гостро розкритикувала своїх підлеглих. Вона пригрозила цілодобово не випускати їх із залу, якщо вони вчасно не готуватимуть і не погоджуватимуть документи до засідань уряду. "Беріть із собою термоси, борщ, пампушки, все, що треба, і працюватимемо цілодобово. І якщо хтось із вас проситиметься вийти із засідання уряду, я нікого не випущу", - заявила Тимошенко.

Читайте також:

Роботодавцями, які не виплачують зарплату, займеться Генпрокуратура

Тимошенко: гривню валять, щоб ввести надзвичайний стан

Тимошенко: в Україні добрих новин немає

ВідеоТимошенко набридло "няньчити" міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: