Тимошенко нагадали, що Янукович "крав зі швидкістю 60 доларів на секунду"

Рух "За Україну!" стверджує, що Тимошенко, намагаючись створити широку коаліцію, забула свої слова про те, що уряд Януковича крав.

Громадський рух "За Україну!", очолюваний народним депутатом від НУ-НС В’ячеславом Кириленком, заявив про "змову найбільших політико-бізнесових кланів країни". Таким чином "За Україну!" відреагував на чутки про переговори про коаліцію у складі БЮТ та Партії регіонів.

"Розтоптавши довіру виборців, політико-бізнесові клани на чолі з Януковичем і Тимошенко увійшли в змову, мета якої - позбавити український народ будь-якого впливу на ситуацію у власній країні, а саму Україну знову повернути до становища московської провінції", - говориться в заяві прес-служби руху.

"Два клани, що контролюють 3/4 депутатів Верховної Ради, досягли згоди про утворення спільної більшості. Через ревізію Конституції змовники хочуть розділити всю владу й багатства країни і закріпити олігархічну систему правління", - стверджують представники "За Україну!".

Громадський рух наголошує, що укладаючи таємні угоди з Януковичем, Тимошенко "забула" свої слова про те, що "уряд Януковича крав гроші зі швидкістю 60 доларів на секунду". Янукович так само швидко "забув" свої публічні обіцянки ніколи не допустити виборів президента у Верховній раді".

"Лідер регіоналів уже готовий на багато років залишити біля керма уряду людину, яку він щойно називав "безвідповідальною популісткою" і звинувачував у розвалі української економіки. Сьогодні вся країна бачить, що словам Тимошенко і Януковича – гріш ціна: заради керівних крісел вони обоє готові зрадити навіть власних виборців", - йдеться в заяві руху.

Автори заяви також стверджують, що БЮТ і Партія регіонів хочуть позбавити український народ права обирати не лише президента, але й парламент та місцеві органи влади, відклавши парламентські та місцеві вибори на 2014 рік.

Громадський рух "За Україну!" закликав народних депутатів не голосувати за "рішення, спрямовані на узурпацію влади".

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Юлія Тимошенко і Віктор Янукович попередньо погодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, а також текст нової Конституції.

Наразі ця інформація не отримала ані остаточного підтвердження, ані спростування.

Читайте також:

Ющенко почав звітувати про виконання передвиборних обіцянок

Ющенко дав добро на об’єднання БЮТ з Партією регіонів

Литвин просить БЮТ і "Регіони" залишити українцям їх останнє право

НУ-НС не створює ніяких коаліцій з "Регіонами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: