Тимошенко наказала розмитнити увесь газ, завезений в Україну

Після успішного розмитнення спірних 6,3 млрд. кубометрів газу, уряд вирішив остаточно перевести увесь газ, який знаходиться у газосховищах, у державну власність.

Кабінет міністрів доручив Державній митній службі розмитнити природний газ, ввезений на митну територію в минулих періодах.

Відповідне розпорядження від 11 березня опубліковано на урядовому порталі.

Держказначейству доручено забезпечити зарахування коштів, які надходять від сплати податку на додану вартість при розмитнені газу до спецфонду держбюджету. Потім ці кошти мають бути спрямовані на компенсацію "Нафтогазу" різниці між цінами закупівлі та реалізації імпортованого природного газу.

Обсяг газу, який підлягає розмитненню, у розпорядженні Кабміну не вказується.

Як повідомляв ТСН.ua, наприкінці лютого на користь "Нафтогазу" було розмитнено 6,3 млрд. куб. м газу з 11 млрд. спірних з компанією RosUkrEnergo обсягів у підземних газосховищах України.

У зв'язку з цим СБУ порушила справу за статтею про привласнення чужого майна. Проте вже 4 березня суд заборонив СБУ проводити слідство по цій справі.

Після цього СБУ порушила справу за фактом контрабанди газу співробітниками Енергетичної регіональної митниці. 10 березня Шевченківський райсуд Києва призупинив проведення слідчих дій і по цій справі.

24 березня Шевченківський райсуд також скасував постанову про порушення кримінальної справи про заволодіння посадовими особами "Нафтогазу" 6,3 млрд. куб. м газу на суму більше 7,4 млрд. грн.

Читайте також:

Тимошенко порівняла угоду по ГТС з перемогою "Шахтаря" над ЦСКА

Суд заборонив СБУ займатись газом Фірташа

Газ Фірташа вже розмитнили і передали "Нафтогазу"

Росія погрожує Україні "масовим" переглядом газових контрактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: