Тимошенко наказала терміново повернути газ Києву

Тимошенко доручила Київській міськадміністрації у триденний строк знайти шляхи погашення боргів перед "Київенерго".

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко учора ввечері доручила НАК "Нафтогаз України" терміново відновити постачання газу на київські ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, що були відключені від газопостачання через борги "Київенерго".

Як повідомляє прес-служба уряду, також Тимошенко доручила Київській міськдержадміністрації у триденний строк знайти шляхи погашення боргів перед "Київенерго".

Нагадаємо, 17-18 серпня у Києві через припинення газопостачання з боку "Газ України" (дочірньої компанії "Нафтогаза") внаслідок зниження тиску газу були відключені ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6. Без гарячої води загалом залишилися понад вісім тисяч споживачів.

На даний час борг "Київенерго" за спожитий газ перед ДК "Газ України" становить 596 млн гривень. При цьому з початку року компанія майже не збільшила заборгованість перед газопостачальниками, незважаючи на великі обсяги використання палива для виробництва теплової енергії споживачам.

Водночас рівень заборгованості споживачів за теплову енергію станом на 14 серпня 2009 року становить 814,041 млн гривень, із них борг житлових організацій – 754,793 млн гривень. Борг споживачів за використану електричну енергію становить 617,255 млн гривень. Найбільшим боржником компанії є ВАТ "Київводоканал" – 286,345 млн гривень.
Борг Київської міської державної адміністрації перед АК "Київенерго" з компенсації різниці тарифів на виробництво теплової енергії на 1 липня 2009 року становив 1,2 млрд гривень.

Читайте також:

У Києві продовжують зупиняти ТЕЦ. Ще три тисячі будинків залишилися без гарячої води

У Києві аварійно зупинено ТЕЦ-6: 4 райони без гарячої води

Київські ТЕЦ на межі зупинки

Криворізька ТЕЦ без газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: