Уряд третій рік поспіль відмовився купувати міліції форму

Кабмін переписав свою постанову про економію бюджетних коштів, забувши, що міліції вже третій рік не купляють форму.

Кабмін велів забути, що протягом 2008-2009 років держава взагалі не купувала форму для міліції і відмовився купувати її цього року. Такий висновок можна зробити з оприлюдненої на урядовому порталі постанови № 241 від 2 березня 2010 р. за підписом Юлії Тимошенко.

Документом вносяться зміни до “пункту 3 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів", затверджених постановою уряду від 22 жовтня 2008 р. № 943 “Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2008 р., № 84, ст 2816; 2009 р., № 45, ст 1507, № 83, ст 2823, № 95, ст 3269; 2010 р., № 5, ст 200), виключивши слово “МВС”.

Нагадаємо, що пункт 3 постанови, зміненої в останні дні чинного Кабміну в первинній редакції виглядав так (документ можна знайти у базі даних законодавства на сайті ВР):

“Припинити придбання форменного одягу для працівників органів виконавчої влади (крім органів державної виконавчої служби та підрозділів податкової міліції у державних податкових адміністраціях в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, державних податкових інспекціях у районах, містах (крім мм.Києва та Севастополя) і районах у містах), Генеральної прокуратури України, центрального управління СБУ, апарату управління Служби зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецзв`яку, Державного департаменту з питань виконання покарань і органу управління державною охороною, а також для працівників центрального апарату Міноборони, МВС, МНС, Держмитслужби”.

Читайте також:

200 ув'язнених випущені з тюрем Лос-Анджелеса через безгрошів'я

В Україні різко зросли борги з зарплат

Втрати економіки України оцінили в 60 млрд грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: