Тимошенко налила ветеранам "по сто грам" і дала премію

Кабмін влаштував для ветеранів війни, які раніше працювали в уряді, святкову трапезу і концерт.

У Кабінеті міністрів вшанували ветеранів Другої світової війни, які працювали в уряді.

У церемонії беруть участь ветерани, а також прем`єр Юлія Тимошенко, перший віце-прем`єр Олександр Турчинов, віце-прем`єр Григорій Немиря і міністр Кабінету міністрів Петро Крупко.

"Сьогодні ми для вас зробили такий сімейний обід зі ста грамами, як годиться, це було завжди, щоб ми могли підняти чарку. Ми також знайшли можливість виділити вам спеціальну премію, яку сьогодні на нашій урочистій зустрічі за обідом буде вручено кожному", - сказала Тимошенко.

Турчинов і Немиря звернулися до ветеранів з привітаннями, в яких висловили подяку за здійснений ними подвиг під час війни.

"Війна навчила всіх, і нашу країну зокрема, що ми сильні тоді, коли єдині. І дуже важливо, щоб наше суспільство почуло це від вас, ветеранів", - сказав Немиря.

Від імені ветеранів виступив Герой України, заступник голови Ради міністрів УРСР Петро Тронько.

"Я вважаю своїм обов`язком зберегти пам`ять нових поколінь", - сказав він, звернувшись до уряду з проханням виділити фінансування на створення книги про Другу світову війну і участь в ній українців.

Тронько мотивував необхідність видання спеціальної книги тим, що останнім часом "американці видають сотні документів і книг, які зменшують роль Радянського Союзу і нашої країни в цій війні".

На його думку, в даний час особливо важливими є свідоцтва реальних учасників війни.

Після трапези ветерани вийшли на ґанок Будинку уряду для традиційного урочистого фото, після чого у клубі Кабміну для них приготували святковий обід і концерт з нагоди Дня Перемоги.

Читайте також:

Велика Вітчизняна війна. Фотоархіви

 Мєдвєдєв привітав Ющенка з Днем перемоги і нагадав про спільну історію

9 травня ветеранів війни безплатно пропустять до Київського зоопарку

Святкування Дня Перемоги коштуватиме Києву 186 млн гривень

ВідеоТимошенко привітала ветеранів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: