Напередодні арешту Тимошенко записала звернення до українського народу

Звернення Юлії Тимошенко до українського народу, записане напередодні арешту.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко напередодні арешту записала звернення до українського народу, у якому запевнила співвітчизників у тому, що у неї достатньо сил, щоб пройти всі випробування.

Наводимо текст звернення повністю:

"Добрий вечір усім. Я звертаюся до вас, щойно отримавши інформацію про те, що Янукович наказав мене заарештувати.

Сьогодні у мене ще є всі можливості отримати політичний притулок у будь-якій країні й захистити своє життя, свою свободу, бути щасливою зі своєю сім'єю. Але я нікуди не буду тікати з України. І для цього у мене є вагомі причини.

По-перше, я не порушувала закон. Я жила і працювала для вас. У мене немає приватизованих на свою користь заводів, електростанцій, земель, корисних копалин, державних дач. Все, що має держава, я ставила на службу вам, а не злодіям від політики. Я не порушувала закон, намагалася діяти справедливо, і тому мені нема чого бігти зі своєї рідної землі.

По-друге, я не буду нікуди ховатися, тому що, працюючи в політиці останні 10 років, я дуже добре знаю ціну політикам і штатним борцям за народ. Все куплено, продано і перепродано. Вам у вашій біді майже немає на кого спертися. Тому скільки буде сил і життя - буду захищати і вас, і Україну, так, як зможу, так, як мені дозволите ви.

Остання і головна причина, чому інстинкт самозбереження, страх у моєму випадку не спрацьовують, тому що за всі роки незалежності ще ніколи Україна не була в такій біді, як сьогодні. Ще ніколи в такому важкому становищі не виявлялися українські сім'ї, як зараз. Ще ніколи так жорстоко не виривали в України її душу, не забирали майбутнє у її дітей. Сьогодні я ще на волі, але завтра вже буду у в'язниці. Знаючи, на що я йду, я так само знаю, що повернуся до вас ще сильнішою.

Крім продажних судів Януковича є й інші, вищі суди. Існує Європейський суд, де буде доведена моя юридична правота. Існує суд українського народу, який доведе мою політичну правоту. А є ще Божий суд, від якого не захистить ні влада, ні гроші тих, що чинять несправедливість.

Будьте впевнені - вони мене ніколи не зламають. Я не підведу вас - 11 мільйонів людей, які повірили мені на президентських виборах. Я не підведу і тих, хто голосував за Януковича, тому відповідальність за свою країну відчуваю і перед ними.

Прошу всіх, хто здатний боротися, згуртуватися навколо тих, хто встояв і перед пряниками, і перед батогами влади.

Незалежно від того, де я буду - на волі чи у в'язниці, - я відчуваю достатньо сил, щоб пройти через усі уготовані випробування і разом із вами повернути нашу державу на шлях процвітання, справедливості, зміцнення національного духу та гідності.

Слава Україні! І до скорого побачення, бо справедливість живе якщо за неї боротися!".

Усі подробиці арешту Юлії Тимошенко читайте у спецрозділі ТСН.ua

Читайте також: 

Тимошенко залишили в СІЗО без соцмереж

Арешт Тимошенко: оприлюднено аудіозапис засідання суду

МЗС РФ заявив, що газові угоди Тимошенко були укладені законно

Партія Тимошенко скликає новий Майдан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: