Тимошенко написала Раді листа про те, як все погано

Регіонали стверджують, що для порятунку економіки треба негайно змінювати бюджет.

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман стверджує, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко надіслала до Верховної ради закритого листа, де йдеться про погіршення ситуації в країні.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, про це Герман сказала в інтерв’ю парламентському телеканалу “Рада”.

“Є закритий лист Юлії Тимошенко до Верховної ради, в якому вона говорить про погіршення ситуації в країні. Вона пише це до Верховної ради, а публічно, по телебаченню, говорить, що в країні все добре, що бюджет наповнюється, і що нас чекають дуже райдужні перспективи...”, - зазначила Герман, додавши, що “у відповідному листі до ВР, копію якого ми маємо, вона говорить про ризики, про перспективу погіршення життя в країні у зв’язку з проблемами у бюджеті”.

У зв'язку з цим Герман стверджує, що до держбюджету найближчим часом повинні бути внесені зміни.

Нагадаємо, 6 травня прем`єр Тимошенко заявила, що на сьогоднішній день немає підстав для перегляду державного бюджету, оскільки він наповнюється з перевиконанням плану.

Про це вона сказала після оприлюднення інформації про чергове перевиконання бюджету, яке, за її словами, у квітні майже становило 4%.

"Все це говорить про те, що бюджет наповнюється, робота йде дуже важко... Я хочу подякувати всьому уряду і Міністерству фінансів окремо за те, що ми робимо все можливе для того, щоб країну тримати в порядку, стабільно виконуємо і перевиконуємо бюджет", – заявила прем`єр.

Читайте також:

Тимошенко знову перевиконала бюджет і не збирається його змінювати

Кредитування житла відновиться восени

"Нафтогаз" накопичив боргів на 60 мільярдів гривень

Ющенко зобов’язав Тимошенко інформувати його про фінансову ситуацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: