Тимошенко назвала суду сім технологій фальсифікації виборів

Виступаючи на засіданні ВАСУ, Тимошенко заявила, що на результати виборів вплинули неякісний реєстр виборців, голосування вдома без довідок, внесення виборців до реєстру в день голосування та інші порушення.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила про застосування в ході другого туру семи технологій фальсифікації результатів виборів.

Про це вона сказала, виступаючи в залі засідань Вищого адміністративного суду.

З її слів, на остаточні результати виборів вплинув неякісний державний реєстр виборців, внесення виборців до списків для голосування в день голосування, надання виборцям права голосувати вдома без довідок про їх стан здоров'я (на її думку, це заборонено законом), підкуп виборців.

Крім того, Тимошенко поскаржилася на неналежний розгляд Центральною виборчою комісією скарг її представників на виборах.

Зі слів прем'єра, дані в протоколах про результати голосування у виборчих округах не відповідали кількості громадян, що проголосували в низці регіонів, а також члени окремих виборчих комісій вкидали в урни бюлетені виборців, що не проголосували.

Вона також попросила ВАСУ голосування за межами дільниці під час президентських виборів не враховувати як таке, що відбулося.

За результатами засідання ВАСУ ввечері в п'ятницю ухвалив два рішення за клопотаннями Тимошенко.

ВАСУ вирішив викликати на вимогу Тимошенко п'ятьох членів Центральної виборчої комісії в якості свідків, але не задовольнив клопотання чинного прем'єра щодо витребування у ЦВК інформації про наявність у Держреєстрі виборців осіб, які, за даними МВС, станом на 7 лютого значаться як померлі.

Як відомо, 16 лютого Тимошенко подала позов до Вищого адмінсуду із проханням призначити переголосування 2 туру виборів президента.

Своєю постановою від 17 лютого Вищий адмінсуд призупинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів повторного голосування виборів і обрання лідера Партії регіонів Віктора Януковича президентом до завершення розгляду цієї адмінсправи.

14 лютого ЦВК визнала Януковича президентом за підсумками виборів.

Читайте також:

БЮТ готовий оскаржити рішення ВАСУ по виборах у Верховному суді

Тимошенко просить відмінити голоси 1,3 млн осіб, які обирали президента вдома

Тимошенко прийме рішення суду, якщо сама повірить у чесність виборів

ВідеоТимошенко назвала суду сім технологій фальсифікації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: