Тимошенко: наступного року в Україні буде голод

Якщо сьогодні не забезпечити село всім необхідним для проведення весняно-польових робіт, то тоді вже буде в наступному році не подорожчання продуктів, а буде голод - наголосила Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що весняно-польові роботи в Україні не забезпечені в повному обсязі, а це може призвести не до подорожчання продуктів, а до голоду. Про це вона заявила 11 березня на прес-конференції.

"Селян не забезпечили кредитами, пальним, яке сьогодні вони не можуть купити, тому що воно для них має недосяжні ціни. Селяни не забезпечені добривом, тому що добрива за останній тиждень зросли у своїй ціні майже вдвічі. А це заводи пана Фірташа... Якщо сьогодні не забезпечити село всім необхідним для проведення весняно-польових робіт, то тоді вже буде в наступному році не подорожчання продуктів харчування, не зникнення хлібу в окремо взятих містах Донеччини, а буде голод", - зауважила екс-прем'єр.

Лідер опозиції стверджує, що в України "повний завал і розруха" і вимагає від прем'єра Миколи Азарова оприлюднити реальні показники інфляції. На її  думку, в України немає зростання ВВП, тому показники інфляції свідомо сильно занижені.

"В Україні повний економічний і соціальний провал, розруха", - заявила Тимошенко.

За її словами, протягом 2010 року ціни в Україні зросли від 20% до 3-4 разів, відповідно, "всі показники на базі інфляції - сфальсифіковані".

Крім того, Тимошенко порекомендувала президенту Віктору Януковичу "змусити" Кабмін і Державну службу статистики оприлюднити реальні показники інфляції. Також, на її думку, необхідно утриматися від додаткової емісії гривні.

"Ми не даємо багато розлогих порад Януковичу. Але те, що зараз треба зробити, треба зробити невідкладно", - резюмувала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко залишить у спокої "літнього і втомленого" Азарова

Азаров поклявся, що "гречаного" колапсу більше ніколи не буде

Українські хлібокомбінати підвищать ціни на хліб

Автомобілісти готуються до "бензинового" Майдану

ВідеоТимошенко: наступного року в Україні буде голод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: