Тимошенко натякнула, що її доручення не виконують лише самогубці

Роздаючи міністрам доручення, прем’єр на всяк випадок нагадала, що в неї "недобрий характер".

Юлія Тимошенко
Прес-служба БЮТ
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко після двогодинного спілкування з аграріями "гарячою" телефонною лінією доручила уряду детальніше вивчити проблемні питання, які виникають у різних сферах діяльності в регіонах України.

За цей час прем’єр відповіла приблизно на 20 телефонних дзвінків, під час яких жителі різних регіонів поінформували її про проблеми, які виникають переважно в аграрному секторі і доручила своїм підлеглим розв’язати ці питання.

Більшість питань відносяться до компетенції Міністерства агрополітики, тому Тимошенко звернула особливу увагу на те, щоб їх розв’язанням опікувався саме міністр агрополітики Юрій Мельник.

"Юрій Федорович, тільки спробуйте не зателефонувати, ви ж не самогубець", – жартома сказала Тимошенко, наголосивши на необхідності ретельнішої і адресної роботи міністрів у регіонах. Окрім того, вона доручила міністрам щотижня проводити подібні "гарячі" лінії з регіонами.

Прем’єр підкреслила, що особисто перевірить, яким чином були розв’язані питання, з якими сьогодні звернулися до неї аграрії.

"Ви знаєте мій недобрий характер, я обов’язково кожний дзвінок перевірю. Я зателефоную через тиждень, через два, через три і зроблю висновки щодо кожного керівника міністерства або центрального органу виконавчої влади – чи здатні ви працювати з людьми і давати результат, чи ні", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко вночі прийшла до митрополита з букетом

Тимошенко зустрілась із патріархом Кирилом у Печерській лаврі

Тимошенко: я переможу на виборах, і більше мені не будуть заважати

Тимошенко наполягає на доларі за 6 гривень

ВідеоТимошенко про невиконання доручень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: