Тимошенко назвала часи свого правління "програними роками"

Екс-прем’єр нарікає, що після Помаранчевої революції її уряд було весь час ізольовано від можливості застосування механізмів, які дозволяють здійснити реальні реформи.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що 5 років "помаранчевої влади" не дали країні реформ і були "програними роками".

"Країна не отримала справжніх реформ, не створила справжньої демократії. Я вважаю, це програні п'ять років", - цитує слова Тимошенко її прес-служба.

"Тому я не кажу про те, що ми чимось пишаємося, - я кажу, що я свою роботу робила чесно", - додала Тимошенко.

Вона зазначила, що її уряд було ізольовано від можливості застосування механізмів, які дозволяють здійснити реальні реформи. "Я не вважаю останні п'ять років після Помаранчевої революції успішними", - наголосила Тимошенко.

"З цих п'яти років я, як би, ривками перебувала на посаді прем'єр-міністра і знаходилася при повному саботажі і повної ізоляції тих інструментів, які можуть реальні реформи проводити - це більшість у парламенті і це підтримка президента. Тому останні п'ять років неуспішні", - пояснила вона.

Водночас, Тимошенко вважає сумнівними заяви представників нинішньої влади про свої стрімкі успіхи. На її переконання, досягнення команди Віктора Януковича є її заслугою.

"Навіть інколи смішно буває, коли я дивлюся телевізор, новини, і вони щодня рапортують про здачу якихось гігантських об'єктів. Я думаю, що всі розумні люди розуміють, що все це ми передали їм у руки", - підкреслила екс-прем’єр.

Читайте також:

Фірташ пообіцяв, що Тимошенко погано закінчить

Український канал вирізав з ефіру пародію росіян на Тимошенко (відео)

Янукович довірив економічні реформи двом соратникам Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: