Тимошенко розповіла, чому генпрокурор є "правою рукою" Януковича

Генпрокурор Олександр Медведько відмовився розслідувати справу по дачі Межігір`я, бо він є "правою рукою" Януковича, заявила Тимошенко.

Кандидат у президенти України, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає генерального прокурора Олександра Медведька "правою рукою" Віктора Януковича.

Про це вона заявила 29 січня у програмі "Велика політика" з Євгеном Кисельовим.

"Олександр Медведько відмовився розслідувати справу по дачі Межигір'я, бо він є правою рукою" Януковича", - заявила Тимошенко.

Тимошенко також розповіла, що вона єдиний голова уряду, який ніколи не жив на державних дачах, не завозила туди родичів.

"Я орендую невеличкий будиночок (у Кончі-Заспі)", - сказала прем'єр-міністр, запросивши до себе журналістів.

Ведучий програми Євген Кисельов наголосив, що у відомості про її доходи біля графи "Оренда" стоїть прочерк. Тимошенко утрималася від відповіді на питання на чиї кошти вона там живе.

Тимошенко також заявила, що Генпрокуратура допомогла Партії регіонів організувати напад на поліграфкомбінат "Україна".

Нагадаємо, Партія регіонів хотіла оприлюднити дані, що в 2005 році прем'єр-міністр Юлія Тимошенко мала намір сама оселитися в резиденції "Межигір'я".

Про це заявляла народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман.

На питання, чи побачить громадськість документи, що підтверджують право власності пана Януковича на "Межигір'я", Герман відповіла ствердно.

"Я думаю, що побачать не тільки документи, я думаю, побачать ті документи і свідчення, коли Юлія Володимирівна намагалася захопити... Ми ж не говорили ніколи про те, як у 2005 році приїхала туди (у "Межигір'я") Юлія Володимирівна, зірвала всю підлогу, сказала те забрати, те переставити, вбахала туди величезні гроші і почала ремонт під себе. Але тут її зняли з посади", - сказала Герман.

На питання, чому вони раніше про це не повідомляли, народний депутат відповіла, що "усьому свій час".

Читайте також:

Партія регіонів: Тимошенко хотіла оселитися на дачі Януковича

Юль-Янь неправда про "Межигір’я"

Генпрокуратура не віддала до суду документи по дачі Януковича

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: