Соболєв призначений прем'єром опозиційного уряду Тимошенко

Лідер БЮТ висунула на посаду прем'єра опозиційного уряду одного з лідерів свого блоку у Верховній раді Сергія Соболєва. Ця пропозиція вже підтримана блоком.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко запропонувала призначити народного депутата Сергія Соболєва на посаду прем’єра опозиційного уряду. Про це вона сказала на засіданні своєї фракції у вівторок, 16 березня.

Пропозиція опозиційного лідера отримала одностайну підтримку серед її прихильників. Сама Тимошенко мотивувала свою пропозицію "високим професійним рівнем Соболєва і авторитетом у суспільстві".

"Він є відомою людиною, яка дуже добре сприймається у суспільстві, людиною, яка чітко стоїть на позиціях наших цінностей, яка має величезний досвід роботи в політиці, яка має дуже добру репутацію", - сказала екс-прем'єр.

Водночас кандидатури членів опозиційного уряду не було остаточно затверджено.

Тимошенко також запропонувала удосконалити структуру опозиційного уряду та скоротити кількість міністерств.

"У нашому уряді буде суттєве зменшення кількості міністерств, це буде шістнадцять міністрів всього. І більше їх насправді не потрібно", - заявила вона.

Тимошенко мотивувала свою пропозицію тим, що опозиційний склад міністрів має формуватися за європейською моделлю.

"Це мусить бути європейський уряд, європейський стандарт, в якому міністерства - по функціях, а не галузях. Це дуже важливо", - сказала вона.

За словами Тимошенко, зі складу опозиційного уряду буде, зокрема, виключено міністерства ЖКГ, промисловості, транспорту і зв’язку, оскільки вони представляють галузі, а не функції.

"У нас буде Міністерство економіки та інфраструктури, так, як це є в будь-якому сучасному європейському суспільстві. Я думаю, що це буде одна з візитних карток того опозиційного уряду, який ми створюємо", - додала вона.

Нагадаємо, у вівторок, 16 березня, Тимошенко зібрала фракцію БЮТ для того, щоб розробити принципи діяльності її опозиційного уряду. Незважаючи на призначення Соболєва, лідером опозиції все одно залишиться екс-прем'єр.

На початку березня Тимошенко оголосила про створення опозиції, яку вона сама й очолила. Крім БЮТ, до цього об'єднання увійшли "Народний рух України", "Християнсько-демократичний союз", Партія захисників вітчизни і громадський рух "Народна Самооборона".

Про намір сформувати свій опозиційний уряд вже заявив і лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк.

Читайте також:

БЮТ вигадав, як провести Тимошенко на засідання Ради

Яценюк: у БЮТ є погана звичка – лазити по чужих кишенях

Яценюк почав формувати опозиційний уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: