Тимошенко назвала регіоналів неадекватними

Прем'єр звинуватила політичних опонентів у руйнівних діях, завдяки яким вони хочуть виграти президентські вибори.

Блокування роботи Верховної ради є "неадекватною поведінкою" політичних сил українського парламенту.

Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко під час візиту до Вінницької області. Глава уряду звернула увагу на те, що парламент не працює з тієї причини, що Партія регіонів фізично блокує його роботу, причому блокує вже багато місяців поспіль, не приймаючи жодного антикризового закону та взагалі жодного важливого і вагомого рішення.

"Я думаю, що це не просто руйнівна робота проти держави – це просто неадекватна поведінка політичних сил", - наголосила Тимошенко.

“Мені здається, що така масштабна руйнівна діяльність, яку сьогодні робить Партія регіонів, намагаючись виграти президентську кампанію такою ціною, просто неприпустима", - також наголосила вона.

На переконання прем'єра, регіоналів не цікавить підвищення соціальних стандартів в Україні. "Їм (ПР) запропонували – хочете проголосувати - голосуйте, але ж у вас у парламенті немає 2/3 депутатів – кому голосувати за те, що ви пропонуєте? І коли вони відчули, що голосування може відбутися, вони відмовилися від своїх власних проектів по збільшенню прожиткових мінімумів і знову заблокували трибуну”, - сказала Тимошенко.

На її думку, для регіоналів не важливі соціальні стандарти – “для них важливий саботаж і недопущення роботи уряду. І на цьому фоні вони вважають, що вони виграють президентську компанію. До речі так само, на жаль, поводить себе і президент", - додала глава уряду.

Нагадаємо, вранці у середу, 23 вересня, Партія регіонів знову заблокувала роботу парламенту. Регіонали знову вимагають підвищити соціальні стандарти, але роботу парламенту розблоковувати не збираються. 24 вересня ПР пообіцяла привести до сесійної зали свою фракцію у повному складі.

ПР заблокувала роботу парламенту і 22 вересня, коли депутати готові були голосувати по законопроектах про підвищення зарплат, пенсій і прожиткового мінімуму. Лідер ПР Віктор Янукович виступив категорично проти зміни способу голосування про цих документах, і регіонали не дозволили голосувати по них вручну.

Опоненти звинуватили ПР в тому, що в сесійній залі немає необхідної для голосування в ручному режимі кількості представників цієї політичної сили.

Читайте також:

Партія регіонів пообіцяла: Рада працювати не буде

ПР заблокувала Раду і вимагала негайно голосувати

Янукович відмовився голосувати руками за підвищення зарплат

Янукович залишив монастир, щоб проголосувати руками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: