Тимошенко назвала судове засідання фарсом і заявила, що їй шкода суддю

За словами Тимошенко, всі бачили, що суддя байдужий до справи: він не задав жодного запитання, не послухав нормально жодного пояснення.

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко назвала судовий процес у п'ятницю, 24 червня, фарсом. Про це вона заявила по закінченню судового засідання у Печерському райсуді Києва.

CУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

За словами Тимошенко, всі бачили, що суддя байдужий до цієї справи.

"Він не задав жодного запитання, він не послухав нормально жодного пояснення, він не прочитав жодного клопотання нашого, він не задовольнив жодного звернення", - сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що "судді потрібно оголосити той вирок, який вже написаний по суті під керівництвом президента Віктора Януковича".

На думку Тимошенко, це був тест для суду на ситуацію в країні, на те, чи може бути людина захищеною в державі. "І ви побачили, що це все не працює", - підкреслила вона.

"Мені навіть по-людськи шкода цього суддю, бо він не може не виконати вказівку, він поки молодий і соромиться так грубо, нахабно і цинічно порушувати закон. Але я думаю, що якраз система і ламає таких людей. Він тільки прийшов суддею , а система, по суті, його ламає через коліно ", - додала екс-прем'єр.

Вона також зазначила, що сьогоднішнє засідання було "яскравим проявом неправосудності, несправедливості", додавши при цьому, що сьогоднішній день став проявом громадянської мужності тих людей, які приїхали до суду.

Як відомо, 24 червня, Печерський районний суд Києва розпочав попередній розгляд кримінальної справи за обвинуваченням Тимошенко у незаконному підписанні в 2009 році газових контрактів з Росією.

Суд тривав з 9 години ранку, наприкінці було оголошено перерву до 10 години 25 червня.

Всі подробиці суда над Тимошенко читайте тут

Читайте також:

Розгляд справи Тимошенко відклали до суботи: в судді нервовий тік

Тимошенко зажадала відкласти суд на місяць

Суддя знову відмовився відсторонитися від справи Тимошенко

ВідеоТимошенко назвала судове засідання фарсом і заявила, що їй шкода суддю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: