Тимошенко назвала винних в розколі демократичних політсил країни

Тимошенко звинуватила Ющенка та Фірташа в розколі демократичних політсил країни.

Бізнесмен Дмитро Фірташ і екс-президент Віктор Ющенко співпрацювали для створення розколу в таборі демократичних політичних сил країни.

Таку думку озвучила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, повідомляє її офіційний сайт.

На її думку, про це свідчать оприлюднені ресурсом Wikіleaks тексти розмов Фірташа з американським дипломатом.

"Цей документ, а, власне, розмова Фірташа з послом США говорить про дуже чіткі речі, що ця людина цілком і повністю співпрацювала з президентом Ющенком, що він свідомо докладав зусиль, працюючи в тіньовій сфері за тіньові гроші, як зруйнувати єдність демократичних сил і, на жаль, через вплив на Ющенка йому це вдалося", - сказала вона.

Водночас лідер партії "Батьківщина" наголосила, що вона у своїй політичної діяльності завжди протистояла тіньовим структурам.

"Я завжди працювала проти тіньових кланів, і буду працювати, тому що вони руйнують і силу України, і її економічну стабільність, вони руйнують і наш шлях до Європейського Союзу", - заявила Тимошенко.

"Тіньові клани руйнують права і свободи людей і заробляють сьогодні на можливостях і ресурсах України нечесно і незаконно", - додала вона.

"Саме тому такі документи, які зараз з'являються, вони підтверджують, що історичні події відрізняються від того, що іноді розповідають президенти і великі політики", - резюмувала політик.

Читайте також:

Тимошенко заявила, що у Wikileaks нема на неї компромату

З фракції БЮТ вигнали спонсорів Тимошенко

Тимошенко допитували через гроші Кіотського протоколу

Тимошенко прийшла до ГПУ із компроматом на Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: