Тимошенко назвали "найсильнішою жінкою країни"

Юлію Володимирівну третій рік поспіль називають найсильнішою серед українських жінок.

Третій рік поспіль Юлію Тимошенко називають "Найсильнішою жінкою країни" в щорічному суперконкурсі "Сильна та стильна", який проводить серед читачок редакція "Женского журнала".


Ексклюзивні нагороди вручають тим, хто, на думку українських читачок, досяг значних успіхів у громадсько-політичній діяльності, бізнесі, тим, хто став визнаним авторитетом у світі моди та краси або еталоном жіночої чарівності й упевненості.

Масове голосування триває увесь рік, в ньому беруть участь читачки ”Женского журнала”. Вони визначають переможниць у чотирьох номінаціях: "Найсильніша", "Найстильніша", "Найпривабливіша", "Найуспішніша". Імена переможниць щорічно оголошуються в березневому номері "Женского журнала" напередодні Міжнародного жіночого дня. Переможницям вручаються оригінальні статуетки – бронзовий "жіночий Оскар".

Перемога Тимошенко – третя: у 2006 і 2007 роках її теж називали "Найсильнішою жінкою країни". Тимошенко в черговий раз підтвердила, що в очах українок вона – втілення сили духу і впевненості. Її вміння досягати на перший погляд нереальних цілей захоплює і вражає жінок, що й підтверджує беззастережна перемога прем`єр-міністра в конкурсі "Сильна та стильна", зазначили в редакції журналу. ”Це беззаперечне свідчення не просто популярності Тимошенко, але й того, що її життєва стратегія – бути успішною, досягати навіть нездійсненного, залишаючись при цьому витонченою й жіночною, – близька та зрозуміла українкам”, - зазначають організатори конкурсу.

За версією ”Женского журнала”, в 2008 році "Найстильнішою" жінкою стала модель Влада Литовченко. Титул "Найпривабливішої" читачки "Женского журнала" віддали телеведучій Маші Єфросиніній, а "Найуспішнішою" стала співачка Ані Лорак.

Читайте також:

Для Тимошенко важливіше не посада президента, а зміни до Конституції

Пугачова запросила Тимошенко на свій ювілейний концерт

Тимошенко оголосила себе заручницею Стельмаха

Тимошенко обіцяє "надавати по руках" винним у захопленні "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: