Тимошенко не бачить кінця кризи

За два місяці 2009-го року заборгованість по заробітній платі в Україні збільшилася на 9%. Останнім часом значно збільшилися борги на Київщині та Донеччині.

Немає жодного сигналу, що криза в Україні та світі сповільнюється, вважає прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Втім, вона переконана, що це не завадить Кабміну виконати Держбюджет.

"Усі наші оцінки ситуації, що є, усі наші аналітичні матеріали, у тому числі і надходження до бюджету, свідчать про те, що Україна буде виконувати бюджет і буде платити", - сказала Тимошенко на селекторній нараді з приводу заборгованостей по зарплатах.

За її даними, за січень-лютий 2009 року заборгованість по заробітній платі в Україні збільшилася на 9%.

Тимошенко зазначила, що заборгованість в державному і приватному секторах економіки становить 1 млрд. 223 млн. грн. Заборгованість виросла в 18 регіонах України, значно – у Донецькій області та Києві. Водночас борги скоротилися в Луганській, Одеській, Запорізькій, Київській, Херсонській, Чернігівській, Рівненській і Чернівецькій областях.

Голова уряду повідомила, що Кабмін має намір ввести прискорене відшкодування ПДВ для підприємств, які мають заборгованість по зарплаті. При цьому, суми, розміщені державою, повинні бути направлені, перш за все, на погашення зарплати.

З цією метою, підприємства повинні будуть відкрити спеціальний рахунок в Держказначействі. Тимошенко повідомила, що найближчим часом буде складений перелік таких підприємств.

Читайте також:

Тимошенко набридло "няньчити" міністрів: краще відібрати у них зарплату

В Україні заборгованість по зарплатах сягає 1,5 млрд. грн.

Ющенко посилив відповідальність за невиплату зарплат і пенсій

ВідеоТимошенко про заборгованість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: