Тимошенко не бачить підстав підвищувати ціни на газ для населення

Кабмін вважає, що немає підстав для підвищення цін на газ для населення.

Кабінет міністрів вважає, що немає підстав для підвищення цін на газ для населення, повідомила сьогодні на прес-конференції Юлія Тимошенко.

Вона підкреслила, що ціни на газ для населення встановлює НКРЕ. "Але уряд вважає, що немає підстав для підвищення цін на газ для населення (у зв'язку з підвищенням цін на газ, що імпортується, в 2009 р.)", - сказала прем'єр.

Нагадаємо, природний газ, що імпортується, крім промислових підприємств використовується в комунальній теплоенергетиці для опалювання багатоквартирних житлових будинків і підігріву води. Різниця між його вартістю і ціною, по якій НАК "Нафтогаз" відпускає його для підприємств ТКЕ, підлягає компенсації з держбюджету. Для побутових потреб населення в приватному секторі використовується газ, що здобувається в Україні.

20 січня 2009 р. перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак повідомив, що на вказані цілі з держбюджету-2009 передбачено виділити 1,6 млрд грн.

За його підрахунками, навіть у разі підвищення ціни на газ для населення в 2,5 разу, як це пропонує НАК "Нафтогаз", недокомпенсація для НАК "Нафтогаз" складе близько 10 млрд грн при нових цінах на газ, що імпортується.


Читайте також:

"Нафтогаз" згоден купувати газ за ціною Тимошенко

Уряд Тимошенко похвалив свого прем'єра

Тимошенко кидає депутатів на боротьбу з "хабарником Фірташем"

ВідеоТимошенко не підвищить ціни на газ для населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: