Тимошенко не чіпатиме ціну на газ до виборів

Тимошенко заявила, що завжди виконує свої обіцянки: сказала, що ні на копійку газ не подорожчає, значить - не подорожчає.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко пообіцяла, що ціна на газ для населення і підприємств теплокомуненергетики (ТКЕ) поточного року не підвищуватиметься.

Про це прем`єр заявила 3 вересня, спілкуючись з жителями Івано-Франківської області.

"Я вам пообіцяла, що до кінця року ні на копійку ціна на газ не підвищиться – вона не підвищиться", - сказала Тимошенко.

При цьому прем`єр підкреслила, що не варто вірити інформації, що з`являється на центральних каналах телебачення, про те, що ціна на газ для населення зросте в поточному році.

"З 2005 року, коли ми робили з вами нашу революцію і коли сподівалися, що мафію приберуть з влади, – її так і не прибрали. Зараз вони продовжують володіти так, як і володіли, всіма каналами телебачення і контролюють більшість силових структур", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, що підвищення ціни на газ для населення на 20% з вересня поточного року, як і приватизація Одеського припортового заводу, є умовою для виділення Україні чергового траншу кредиту МВФ.

Читайте також:

Газ не подорожчає через борги "Нафтогазу"

У "Нафтогазі" спростували дані про нові ціни на газ для України

У IV кварталі російський газ для України подорожчає

"Нафтогаз" розрахувався з Москвою за серпневий газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: