Тимошенко не дала грошей на вибори (відео, оновлено)

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні не підтримав рішення про фінансування дострокових парламентських виборів.

Про це журналістам повідомив перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов. За виділення коштів проголосували 9 міністрів, проти – 15.

Члени уряду також більшістю голосів ухвалили звернення до президента із закликом скасувати указ про дострокові вибори.

Обговорення питання фінансування дострокових парламентських виборів проходило в закритому режимі.

Юлія Тимошенко заявила, що уряд на сьогоднішньому засіданні визнав неможливим виділення коштів з резервного фонду на проведення позачергових виборів у ВР.

За її словами, кошти на позачергові вибори, відповідно до ст. 48 і ст. 49 закону про вибори депутатів, виділяються спеціальним рядком держбюджету.

За словами прем'єра, в сьогоднішньому рішенні уряду також міститься пункт про звернення до президента з проханням скасувати указ про перевибори для ухвалення парламентом пакету законів з протидії впливу світової фінансової кризи на економіку України.

У свою чергу перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак заявив, що Кабмін повинен був "технічно виконати" рішення Ради нацбезпеки і оборони про виділення коштів на проведення дострокових парламентських виборів в Україні.

"При цьому вони могли сказати, що вся політична відповідальність за таке рішення "про фінансування виборів за рахунок коштів резервного фонду" лежить на РНБО", - заявив Шлапак.

Кабмін відмовився фінансувати вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: