Тимошенко не дала грошей на вибори (відео, оновлено)

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні не підтримав рішення про фінансування дострокових парламентських виборів.

Про це журналістам повідомив перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов. За виділення коштів проголосували 9 міністрів, проти – 15.

Члени уряду також більшістю голосів ухвалили звернення до президента із закликом скасувати указ про дострокові вибори.

Обговорення питання фінансування дострокових парламентських виборів проходило в закритому режимі.

Юлія Тимошенко заявила, що уряд на сьогоднішньому засіданні визнав неможливим виділення коштів з резервного фонду на проведення позачергових виборів у ВР.

За її словами, кошти на позачергові вибори, відповідно до ст. 48 і ст. 49 закону про вибори депутатів, виділяються спеціальним рядком держбюджету.

За словами прем'єра, в сьогоднішньому рішенні уряду також міститься пункт про звернення до президента з проханням скасувати указ про перевибори для ухвалення парламентом пакету законів з протидії впливу світової фінансової кризи на економіку України.

У свою чергу перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак заявив, що Кабмін повинен був "технічно виконати" рішення Ради нацбезпеки і оборони про виділення коштів на проведення дострокових парламентських виборів в Україні.

"При цьому вони могли сказати, що вся політична відповідальність за таке рішення "про фінансування виборів за рахунок коштів резервного фонду" лежить на РНБО", - заявив Шлапак.

ВідеоТимошенко не дала грошей на вибори

ВідеоКабмін відмовився фінансувати вибори

ВідеоГрошей на вибори не дали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: