Тимошенко не готова грати з Польщею у футбол

Прем'єр дуже задоволена стосунками України з Польщею та здоровою конкуренцією у підготовці до Євро-2012.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що Україна має прекрасні стосунки з Польщею і бажає, щоб такі самі стосунки були б у нашою країни з усім Європейським союзом.

Про це вона заявила, виступаючи на сесії Шостої Ялтинської щорічної зустрічі "Бачення майбутнього України. Дискусія з прем'єр-міністром".

"Якщо б такі стосунки, які є між Україною та Польщею, мала б наша країна з усім Європейським Союзом, то це б було супер-прекрасно для України", - сказала прем'єр.

Вона розповіла, що дві країни, котрі прийматимуть Євро-2012, постійно спостерігають за підготовкою одне одного до чемпіонату. Така конкуренція, за словами Тимошенко, народжує нову якість у стосунках.

Прем'єр нагадала про товариський матч між урядами Польщі та України, який планувався. Вона розповіла, що польський прем'єр-міністр Дональд Туск погодився на проведення матчу тільки якщо капітаном української команди буде Юлія Тимошенко, і якщо вона вийде на поле у капітанський формі, так само як він.

"Я ще не можу прийняти таке рішення", - заявила Тимошенко. Тому матч було відкладено.

Вона додала, що Туск є гарним футболістом, котрий займається спортом професійно.

Нагадаємо, 25 вересня в Ялті в Лівадійському палаці почалися пленарні засідання 6-го щорічного саміту Ялтинської Європейської стратегії (YES).

В рамках першого пленарного дня відбулася дискусія "Бачення майбутнього України" за участю прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Читайте також:

ПР пожалілася всій Європі на "тоталітарний режим" Тимошенко

Тимошенко від імені Росії вибачилася за газову війну

Тимошенко розповіла, як дружити з Росією і просуватися в Європу

Суд заборонив усю погану рекламу про Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: