Тимошенко не хоче "з'ясовувати стосунки" з Ющенком через армію

Віктор Ющенко заявив, що Збройні сили стали заручниками політичних інтриг уряду. Юлія Тимошенко у відповідь закликала президента працювати.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко категорично відкинула звинувачення президента Віктора Ющенка, який на засіданні РНБО звинуватив уряд у сприянні розвалу української армії.

"Як і вся наша країна, я не хочу політичного протистояння, не хочу з'ясовувати стосунки. Мій підхід - консолідація, порозуміння та наполеглива праця з подолання наслідків світової економічної кризи", - заявила глава уряду у відповідь на критику президента.

На засіданні Ради нацбезпеки 13 жовтня Віктор Ющенко в черговий раз заявив, що армія стала заручницею "популістської політики уряду", "політичних інтриг і спекуляцій".

Зокрема, нагадав Ющенко, Тимошенко давала передвиборчі обіцянки перевести армію на професійну основу до кінця 2009 року. Натомість, наголосив президент, на сьогодні з армії пішло майже 2 тисячі контрактників, що становить майже 10% від загальної чисельності.

Також Тимошенко обіцяла скасувати призов до армії, а насправді, заявив він, кількість призовників збільшилась на 6 тисяч осіб навесні цього року. Не відповідає обіцянкам і заробітна плата контрактників, яка вдвічі нижча за середню зарплату по країні.

Ющенко наголосив, що поки Тимошенко не повернеться обличчям до армії, буде важко говорити про розвиток і навіть майбутнє Збройних сил.

Читайте також:

Ющенко не підпише "антивійськовий" бюджет Тимошенко

В українській армії бойову підготовку проходять лише 4% солдатів

Сильна армія стала потрібна і Тимошенко

Гриценко: українська армія може припинити існування у 2010 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: